Лісовий кіт

"Вихід на полювання: на Тернопільщині помітили рідкісного лісового кота – відео

Природний заповідник "Медобори" / Facebook

Барсік, це ти?

У Тернопільській області на відео потрапив лісовий кіт, який готувався до нічного полювання. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook заповідника "Медобори".

На опублікованому відео помітно тварину, яка покинула свою схованку та готується вполювати здобич.

"Кіт лісовий (Felis silvestris) переважно веде нічний спосіб життя. Вдень тварина відпочиває у затишному місці. Нам вдалося зафіксувати його вихід на полювання", – йдеться у повідомленні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Національному природному парку "Сколівські Бескиди" (Карпати) фотопастки зафіксували лісового дикого кота одразу в кількох місцях:

Зазначимо, що ця істота занесена до Червоної книги. Зовні вона схожа на звичайну домашню кицьку, але вдвічі більша за розміром. Також вона відрізняється наступними ознаками:

  • Коротким хвостом, який має кілька кільцевих темних смуг і притуплений чорний кінчик.
  • Вираженими на кінцях вух китичками та чорними смужками.
  • Дуже світлими очима.

"Селиться кіт у дуплах старих дерев та печерках у скелях. Живиться в основному мишами, птахами, а також плазунами. Гін в кота лісового, як і в більшості котячих, у лютому-березні. В природі кіт має достатньо ворогів і конкурентів. У першу чергу – це рись та великі хижі птахи", – розповіли спеціалісти.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ