Лісовий кіт у Карпатах

Істинний цар природи: у Карпатах помітили лісового дикого кота – фото

Національний природний парк "Сколівські Бескиди" / Facebook

"Селиться кіт у дуплах старих дерев та печерках у скелях"

Фотопастки на території Національного природного парку "Сколівські Бескиди" зафіксували дикого кота одразу в кількох місцях. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook нацпарку.

Йдеться про занесеного до Червоної книги лісового кота, також відомого як Felis silvestris. Зовні він схожий зі звичайною домашньою кицькою, але за розміром він вдвічі більший, а також відрізняється наступними факторами:

  • Коротким хвостом, який має кілька кільцевих темних смуг і притуплений чорний кінчик.
  • Вираженими на кінцях вух китичками та чорними смужками.
  • Дуже світлими очима.

"Селиться кіт у дуплах старих дерев та печерках у скелях. Живиться в основному мишами, птахами, а також плазунами. Гін в кота лісового, як і в більшості котячих, у лютому-березні. В природі кіт має достатньо ворогів і конкурентів. У першу чергу – це рись та великі хижі птахи"

Цікаво, що ця тварину не приручається людьми. Відповідно, вона не розмножується в неволі. Окрім цього, 4-лапий веде прихований спосіб життя, а також активний вночі. Саме тому його мало бачать люди, але, на щастя, фотопастки дозволяють дослідити цього котика.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що коти помітили смертельно отруйну змію на різдвяній ялинці та врятували своїх господарів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ