Facebook та Instagram

В Україні можуть відключити Facebook та Instagram – подробиці

Shutterstock

Ми розповімо, чим це обумовлено

У компанії Meta (колишня Facebook) розглядають можливість припинення функціонування соціальних мереж у Європі. Це станеться, якщо компанія не зможе зберігати дані користувачів на серверах у США. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Bloomberg.

Наразі європейські регулятори переглядають правила, що регулюють передачу даних користувачів Європи через Атлантику. Це почалося після того, як у 2020 році попередня угода про захист конфіденційності зі США була визнана недійсною Європейським судом.

Якщо Meta не зможе покладатися на нові або наявні угоди, то цілком можливо, що вона не надасть європейським користувачам (у тому числі українцям) змогу користуватися своїми послугами, серед яких Facebook та Instagram. 

"Якщо ми не зможемо передавати дані між країнами та регіонами, в яких ми працюємо, або якщо нам буде заборонено обмінюватися даними між нашими продуктами та послугами, це може вплинути на нашу здатність надавати наші послуги"

Малоймовірно, що компанія перестане працювати з таким прибутковим ринком, але ця інформація демонструє факт напружених відносин між Meta та законодавством Європи. Наразі тривають перемовини, але для врегулювання ситуації потрібен час.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Samsung виготовлятиме нові смартфони з рибальських сіток, викинутих в океан.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ