Церква

На Львівщині чоловік побив свого сина, бо той відмовлявся йти до церкви

Shutterstock

Звинувачуваний має виплатити штраф, у розмірі 170 грн

У Львівській області чоловік побив свого малолітнього сина, через те, що хлопець відмовлявся йти до церкви, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Волинь.

Інцидент трапився у Жидачівському районі. Чоловік повідомив, що зайшов в кімнату до свого сина, щоб разом піти до церкви. Однак, хлопчик відмовився і продовжив сидіти в телефоні.

Чоловік забрав девайс, на що хлопець зреагував нецензурним висловлюванням і отримав за це по обличчю від батька. Він вже збирався діставати ремень, коли до кімнати зайшла його дружина і матір хлопця.

Жінка заявила на свого чоловіка у поліцію. Його визнали винним згідно з ч.1 ст.173 КУпАП. У вигляді покарання звинувачуваний має виплатити 170 грн штрафу, а також 496 грн 20 коп за судовий збір.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідоімляв, що в Австралії 54-річна жінка виносила та народила дитину для своєї дорослої доньки.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ