Гра на PlayStation 5

Чоловік таємно купив собі приставку за гроші з сімейного бюджету – дружина гідно провчила його

Shutterstock

Користувачі мережі також були обурені таким вчинком

Спільний бюджет є майже у кожній родині. Подружжя вкладає у нього частку своїх доходів та зберігає їх на певні потреби. "Дивогляд" ділиться з вами історією, коли чоловік вирішив витратити усі заощадження для задоволення власних бажань. 

Користувачка мережі поділилася на платформі Reddit історією у якій висловила своє обурення щодо вчинку чоловіка. 

Щомісяця подружжя відкладає в окремий бюджет половину своєї зарплати, а іншу половину – витрачає на власні потреби. З другої половини жінка зазвичай робить ще одне заощадження для "екстрених ситуацій", у той час, як її коханий спускає гроші.

Одного разу він вирішив таємно від неї придбати собі на Різдво ігрову приставку PS5. І здавалося б, що нічого у цьому поганого немає, якби він купив цей пристрій не за гроші для "екстрених ситуацій".

Користувачка мережі була обурена таким вчинком і забрала у свого 37-річного чоловіка приставку. У своє виправдання він намагався її переконати, що купівля нової іграшки – це дійсно екстрена ситуація. 

"Я перепакувала приставку і думала повернути її в магазин. Але згадала, що сестра понад рік намагалася знайти PS5 для мого 13-річного племінника. Тому я запакувала приставку, поклала їй під ялинку і тихо пояснила, що сталося. Потім сестра дала мені за неї гроші", – розповідає авторка.

Чоловіка розізлив такий вчинок дружини і він почав вимагати повернути його подарунок.  Жінка категорично відмовилась робити це. 

Користувачі мережі також висловили свою думку щодо цього та підтримали жінку:

  • "Обмежте йому доступ до ваших грошей";
  • "Я б забрав у нього доступ до цієї картки. Якщо він хоче приставку, то може сам за неї заплатити. Він тебе навіть не спитав. Він уже дорослий, і йому потрібно розбиратися із фінансами";
  • "Це ваші гроші, які він фактично вкрав. Він дорослий, тому має знати, що гроші на екстрені випадки – це не гроші на приставку. Оскільки її купили за ваші кошти, то ви можете робити з приставкою все що завгодно. Якщо хоче PS5, то нехай збирає на неї гроші".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що жінка вдало провчила свого чоловіка, який дорікнув їй.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше