На київському ВДНГ сім'я мешкала у "будинку" з гіпсокартона

На київському ВДНГ знайшли сім'ю з немовля, яка мешкала у будівлі з гіпсокартону – відео

Facebook / Магнолія-ТВ

Побачивши нелюдські умови для життя, працівники соціальної служби забрали дитину у батьків

На території київського ВДНГ знайшли родину з маленькою дитиною, яка проживала у  "будинку" з гіпсокартону. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Magnolia TV.

Сім'ю помітили відвідувачі ВДНХ у четвер, 7 жовтня. Їхню увагу привернув плач дитини і вони вирішили перевірити звідкіля він доноситься. Те, що вони побачили стало шокуючим.

"Будівля", в якій перебувала дитина разом з батьками, була побудована зі звичайного гіпсокартону, у якому були величезні дірки. У "приміщенні" панував жахливий холод. Також не було ні води, ні електрики. 

Очевидці одразу ж зателефонували до поліції. Правоохоронці та працівники соціальної служби приїхали на місце, а побачивши нелюдські умови для життя, забрали дитину у батьків, які пообіцяли за короткий час виправити проблему з житлом. 

В ході справи з'ясувалося, що батьки дитини перебувають у цивільному шлюбі. Вони втрьох приїхали до столиці, але, щоб заощадити кошти, вирішили не орендувати квартиру, а пересидіти у вільному приміщенні.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Одесі чоловік вигнав дружину і їхнє 2-місячне немовля ночувати надворі, бо йому заважав плач дитини.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ