Зіона Чана та його сім'я

Близько 100 власних дітей: помер 76-річний глава найбільшої у світі сім'ї – фото

Zoramthanga / Twitter

За одну вечерю його сімейство з'їдає 30 курок, 50 кг рису або 60 кг картоплі

В Індії помер 76-річний Зіона Чана, який керував релігійною сектою і вважався главою найбільшої родини на Землі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

Сім'я покійного живе у 4-поверховому будинку, де певні кімнати мають по 9-10 ліжок. Місцеві ЗМІ пишуть, що дружини Чана жили у кімнаті біля спальні свого чоловіка. За одну вечерю такий натовп людей з'їдає 30 курок, 50 кг рису чи 60 кг картоплі.

Створити таку величезну родину Зіону дозволила релігійна секта, яку заснував його дідусь. Її прихильники заохочують полігамію, завдяки якій кожний член громади може мати стільки дружин, скільки забажає. Секта налічує 2 тис послідовників.

Сам Чан має понад 30 дружин та близько 100 дітей. Протягом останніх років його здоров'я погіршили гіпертонія та діабет. У підсумку він помер 13 червня у 76-річному віці у лікарні. 

Є сумніви, що Чан насправді очолював найбільшу сім'ю, але одне точно факт – його родину дуже любили туристи. Останні приїжджали до них у гості з усієї планети.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що 66-річний житель Зімбабве Мішек Ньяндоро має 16 дружин, які йому народили 151 дитину. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ