Григорій Чапкіс

Помер 91-річний танцюрист і хореограф Григорій Чапкіс – син назвав причину смерті

@alexxbezz / Twitter

У покійного залишилися дочка та син від перших шлюбів

У неділю, 13 червня у 91-річному віці пішов із життя відомий танцюрист, режисер та хореограф Григорій Чапкіс. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ТАБЛОID.

ЗМІ пишуть, що смерть члена журі "Танців з зірками" настала через те, що загострилася важка хвороба, а також внаслідок ускладнень від COVID-19.

Узимку Чапкіс декілька разів опинявся у реанімації внаслідок двостороннього запалення легенів. Лікарі поставили цей діагноз ще у грудні минулого року.

Син Григорія Чапкіса, Грег, розповів "ТСН" про те, чому помер його батько. За його словами, смерть настала внаслідок похилого віку. Родич українського хореографа планує прилетіти на поховання.

"О 22 з чимось. Ми всі все ще шоковані. Помер, бо старенький. 92 роки людині, все почало відмовляти. Він тримався добре. Він старенький, це муки", – стверджує Грег.

Відомо, що протягом останніх днів життя Григорій був у компанії своєї доньки Лілії і дружини Міли.

"Ще не визначилися, що і як. Там сестра з ним поруч зараз. Дружина Міла була поруч, допомагала весь цей час. Вона молодець", – розповів син покійного.

Зазначимо, що восени 2020 року Чапкіс одружився вчетверте – його дружина Людмила була молодша за нього на 52 роки. Від шлюбів з першими двома дружинами у хореографа залишилися дочка та син.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що помер автор фільмів "Міміно" та "Кін-дза-дза!".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ