Старовинні листи

Жінка повернула одній сім'ї загублені листи часів Другої світової війни та дізналася, що їхня авторка – її прабабуся

Shutterstock

Жінка вже тривалий час вивчає свою родослівну

У США жінка на ім'я Дзен Хансен знайшла у антикварному магазині купу листів однієї родини, які вони писали ще за часів Другої світової війни. Вона вирішила  повернути ці листи власникам, які виявилися її родичами. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на East Idaho news.

Жінка купила в антикварній коамничці історичні листи та почала їх вивчати. З тексту Дзен зрозуміла, що переписка відбувалася між жінкою на ім'я Іда та її племінниками, яких вона виховала як рідних синів. 

Саме з цих листів Хансен дізналася усю історію чоловіків на фронті і про смерть одного з них. Вона настільки зацікавилася цією родиною, що вирішила відшукати хоча б одного з них і передати ці листи. 

Жінка оприлюднила деякі листи на своїй сторінці у Facebook та незабаром отримала на них відповідь від Сюзанни Беннетт, яка мешкає у Ньюдейлі. Жінка розповіла, що Іда – це її прабабуся, на честь якої її й назвали – Іда Сюзанна Беннетт. 

За кілька днів потому жінки зустрілися.

"Моя сім’я в захваті від того, що ми отримали ці листи. Я просто вражена, що Дзен їх знайшла. Вона годинами сканувала всі документи, щоб ними можна було поділитися з усією родиною! Вона ангел!" – розповідає Сюзанна.

Ця зустріч запам'яталася Дзен не лише через листи. Річ у тому, що жінка вже тривалий час вивчає свою родослівну, а під час розмови з Сюзанною вона дізналася, що насправді вони дев'ятиюрідні сестри, тож Іда, яка у воєнний час надсилала племінникам листи – прабабуся Хансен. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що жінка прийшла на весілля сина і дізналася, що наречена – це її втрачена дочка.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше