Жінка народила трьох дітей в один і той самий день з інтервалом у кілька років

Жінка народила трьох дітей в один і той самий день з інтервалом у кілька років

The Sun

Цей випадок став шокуючим навіть для лікарів, які допомогли народитися чималій кількості дітей. 

Існує чимало цікавих історій про те, як жінки народжували двійнят за 15 хвилин, а вони мали різні дати народження і навіть роки. Однак, історія цієї родини стала незвичною навіть для акушерів, які допомогли з'явитися на світ чималій кількості немовлят. Детальніше про неї розповідає "Дивогляд" із посиланням на The Sun.

31-річна Шинейд Коттам – багатодітна мати. Вона має двох синів та маленьку донечку, які народилися в один і той самий день, але з інтервалом у кілька років. 

Щороку Льюїс, Ша і Демі відзначають свій день народження 11 січня. Старший син – Льюїс перші шість років був єдиним іменинником у цей день, однак просто під час святкування його дня народження у мами почалися пологи і на світ з'явився молодший брат Шей.

Батьки були дуже раді такій несподіванці, а ось сам Льюїс спочатку не дуже зрадів братику. 

"Ми планували піти на чаювання на день народження після школи, але Шей вирішив з'явитися раніше і просто на день народження брата, тому Льюїс пішов до мами й тата. Він не був щасливий", – згадує жінка.

За три роки Шинейд знову завагітніла. Так само, як і з Шеєм, попередньою датою пологів було встановлено 15 січня. Однак, і цього разу дитина з'явилася на світ на чотири дні раніше – 11 січня 2019 року. До такого матір була не готова, але єдиною вільною датою для проведення кесаревого розтину був саме цей день.

"Вони були схвильовані за сестричку, через пізні ускладнення мені було потрібно робити кесарів розтин, і я не могла повірити своїм вухам, коли акушерка сказала мені, що єдина доступна дата – 11 січня. Мене це приголомшило, і я спочатку сказала "ні", – розповідає жінка.

Така історія стала приголомшливою не лише для близьких та друзів родини, але й для лікарів, які допомогли народитися чималій кількості дітей. 

"Я не знаю, наскільки це рідко, але медсестри ніколи про це не чули раніше, і ніхто не вірить мені, що всі діти народились в один день. Особливо, коли я замовляю три торти або купую три комплекти банерів до дня народження", – ділиться жінка.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у США двійнята народилися у різні роки. Вони з'явилися на світ з перервою у 15 хв, але у різні дні, місяці та роки.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше