Евелін і її родина

Цуценя вистрибнуло на руки дівчинці – це допомогло виявити у неї смертельну хворобу

Henry Dancer Days

Дитині довелося 7 місяців боротися за життя

Батьки 10-річної Евелін Томсен розповіли, як одна звичайна подія допомогла врятувати життя дівчинки. Про це пише "Дивогляд" із посиланням на Manchester Evening News.

Це сталося наприкінці минулого року. Шестимісячне щеня лабрадора Хейзел заскочило на руки своїй маленькій господині, після чого у неї на коліні з’явилися садна. Батьки звернули увагу на незвичну ґулю і відвели Евелін до лікаря.

Спочатку медики порадили просто прикладати пакет з льодом. Однак це не допомогло і припухлість не зменшувалася. Після цього дівчинці провели дослідження і виявили дві ракові пухлини: одна на нозі, а друга в легенях. Пухлина в нозі виявилася саркомою Юїнга.Дитина перенесла 14 курсів хіміотерапії за сім місяців, кілька переливань крові, радіотерапію та операцію. Та лікування виявилося ефективним і пухлини зникли, а Евелін вже повернулася додому з лікарні.

Евелін і її родина
Евелін і її родина
Фото: Henry Dancer Days

Нещодавно "Дивогляд" розповідав, як безпритульні цуценята врятували новонароджену дівчинку, яку кинули в полі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ