Принц Гаррі та Меган Маркл з сином Арчі та донькою Лілібет Діаною

"Зробила з нас сім'ю": принц Гаррі та Меган Маркл вперше показали свою доньку – фото

alexilubomirski / Instagram

Дівчинка з'явилася на світ півроку тому

Принц Гаррі та Меган Маркл влітку 2021 року вдруге стали батьками. У подружжя народилася донька, яку назвали Лілібет Діаною. За понад 6 місяців вони вперше показали її світу, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Лілібет Діана Маунтбеттен-Віндзор з'явилася на світ 4 червня 2021 року у приватній клініці Santa Barbara Cottage, що у штаті Каліфорнія. Дівчинка є восьмою у черзі на британський престол.

Ім'я Лілібет Діана було обрано не просто так. Його перша частина – дитяче прізвисько королеви Єлизавети. Друга частина імені стала шаною покійній матері принца Гаррі – Діані Спенсер.

Трохи більше, ніж за шість місяців принц Гаррі та Меган Маркл показали світу світлину своєї донечки, яку зробив Алексі Любомирскі. Цей фотограф також знімав заручини та весілля Гаррі та Меган. 

"Герцог і герцогиня Сассекські, Арчі та Лілібет. Це один із тих рідкісних і особливих проєктів, частиною яких пощастило стати. Продовжити історію цієї сім'ї, яку я спочатку сфотографував, як заручену пару, потім у день їхнього весілля, як подружню пару, а тепер бачу, як їхнє кохання проявляється у двох прекрасних дітях, – для мене було чудовою честю. Кожний, хто бачив мої #allloveseries, знає, що одна з найбільших радостей, яку я отримую від фотографії, – це коли я можу фотографувати "любов" у тій або іншій формі. Достатня довіра з боку ваших об'єктів, відкриття себе, документальне підтвердження їх зв'язку та переведення в зображення – це один з найбільших подарунків, які можуть бути у фотографа. Для мене це велика честь, що мене запросили сфотографувати", – написав фотограф.

На сімейній фотографії можна побачити, як Гаррі тримає на колінах дворічного рудоволосого сина Арчі, а Меган Маркл, посміхаючись, підіймає вгору маленьку доньку. Подружжя відмітило, що з появою Лілібет Діани вони стали справжньою сім'єю:

"Цього року ми вітали народження нашої доньки Лілібет. Арчі зробив нас "мамою й татом", а Лілі зробила з нас сім'ю", – йдеться у дописі.

Ця світлина стане так званою різдвяною листівкою. Гаррі та Меган повідомили, що вони зробили кілька пожертвувань організаціям, які захищають сім'ї людей, що переїхали з Афганістану в США:

"Оскільки ми з нетерпінням чекаємо 2022 року, ми зробили пожертвування від вашого імені декільком організаціям, які шанують і захищають сім'ї, для тих, хто переїжджає з Афганістану в американські сім'ї, і тим, хто потребує оплачуваної відпустки з догляду за дитиною", – зазначили герцоги Сассекські.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, яка королівська особа першою побачить доньку принца Гаррі та Меган Маркл.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ