принц Гаррі та Меган Маркл

"Страшенно використовує": Дональд Трамп висловився щодо стосунків принца Гаррі та Меган Маркл

Shutterstock

Екс-президент США розповів, що не сприйняв жінку серйозно від того самого дня, коли вперше пролунали чутки про її стосунки з онуком королеви Великої Британії

Стосунки принца Гаррі та Меган Маркл перебувають під пильною увагою оточуючих. Зокрема, про них знає й колишній президент Сполучених Штатів Дональд Трамп. Екс-голова країни не має симпатії до подружжя, зокрема, до Меган Маркл. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Mirror.

У своєму інтерв'ю порталу GB News Дональд Трамп розповів, що не сприйняв жінку серйозно від того самого дня, коли вперше пролунали чутки про її стосунки з онуком королеви Великої Британії. 

Політик вважає, що Меган егоїстично використовує принца Гаррі і врешті-решт чоловік може не витримати цього:

"Я – не її фанат. Із першого ж дня. Я вважаю, Гаррі страшенно використовують, і гадаю, колись він пожалкує про це. Ймовірно, це зруйнувало його стосунки з родиною та завдає болю королеві", – сказав Трамп.

Також екс-президента обурює, що Меган Маркл використовує свій титул у будь-якій сфері життя. Зокрема, у листопаді вона надіслала лист до Конгресу, у якому закликала розглянути важливу проблему – оплачувана відпустка по догляду за дитиною для американців та недоступність цієї послуги для декого. 

Однак, обурення викликало не звернення жінки, а його початок. Свій лист Маркл почала зі слів "Від герцогині Сассекської" і так само завершила його. 

"Вона намагається робити речі, які, я гадаю, є дуже неприйнятними. Я вважаю, це дуже нешанобливо по відношенню до королівської родини та, що найважливіше, по відношенню до королеви", – сказав Трамп.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у мережу "злили" особисте листування Меган Маркл, де вона обговорювала королівську сім'ю.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ