принц Гаррі та Меган Маркл

Третій зайвий: біограф розказав, хто заважає шлюбу принца Гаррі і Меган Маркл

Shutterstock

Життя принца Гаррі та Меган Маркл завжди перебуває під "прицілом" фотографів та репортерів. Майже щодня назовні спливає нова та цікава для суспільства інформація.

Так, нещодавно, королівський біограф розповів, хто вважається "третім зайвим" у сімейних стосунках Гаррі та Меган. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Ендрю Мортон – королівський біограф та автор популярної книги "Діана: її правдива історія" виступив з відвертою заявою, у якій зазначив, що у шлюбі принца Гаррі та Меган Маркл присутня ще одна особа – "третє колесо".

На думку біографа ним є покійна матір герцога Сассекського – принцеса Діана. Ендрю Мортон впевнений, що впродовж усього подружнього життя дороги Гаррі та Меган "вестимуть їх до Діани", а кожна зустріч з фотографами "нагадуватиме про її жахливу долю". Варто відзначити, що і сам принц не раз казав, що згадує свою матір щодня і дуже хвилюється, щоб його дружина не повторила долю принцеси Уельської. 

"Коли Сассекси вирушили у свою власну подорож по королівському життю, не минало жодного дня без згадки, спогаду або рішення, які якимось чином мали відношення до покійної матері Гаррі", – написав Мортон у своїй статті.

Пам'ять про леді Ді зберігається й на каблучці, яку носить герцогиня Сассекська. Окрім великого діаманта з Ботсвани на прикрасі розташовані маленькі брильянтові камінці з колекції Діани. Сам Гаррі пояснив це тим, що у такий спосіб його матір "приєднається до них у цій шаленій подорожі". 

каблучка Меган Маркл
каблучка Меган Маркл
Фото: global look press

Трагічна смерть матері також вплинула й на відносини Гаррі зі своєю родиною. У тому числі з батьком – принцем Чарльзом. Напевно, саме через це члени королівської родини переймаються щодо майбутніх мемуарів принца, а саме – як він висвітлить у них своїх родичів та Каміллу, яку вважають головною причиною розлучення Діани та Чарльза. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Меган Маркл приревнувала принца Гаррі до молодої спортсменки, з якою він фліртував.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ