Меган Маркл та принц Гаррі

Меган Маркл заздалегідь спланувала весілля з принцом Гаррі заради популярності – ЗМІ

CBS

Принц Гаррі також отримав вигоду від цього одруження

У мережі з'явилася інформація, що Меган Маркл заздалегідь спланувала весілля з принцом Гаррі. Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror, із такою заявою виступив королівський експерт Джонатан Сакердоті.

В ефірі одного з телеканалів Великої Британії чоловік заявив, що саме амбіції та бажання стати ще більш популярною змусили Меган Маркл вийти заміж за онука королеви Єлизавети ІІ. 

"Потім вона вийшла заміж за принца Гаррі, і тоді вона стала, ймовірно, однією з найвідоміших і найбільш впізнаваних осіб у світі, просто вийшовши заміж. Думаю, це вказує на те, що вона будувала далекосяжні плани, була дуже амбітною і прорахувала все заздалегідь", – наголосив експерт.

Джонатан Сакердоті не виключає, що у Меган дійсно були сильні почуття до принца Гаррі. Крім того, вони обидва отримали вигоду від цього одруження. Гаррі став ще популярнішим у США, а Меган – по всьому світу.

"Не хочу здатися неромантичним, можливо, вона дійсно закохалася в Гаррі і їхні стосунки дійсно засновані на партнерстві й любові. Проте, думаю, ви не можете, стаючи членом королівської сім'ї, не знати, як це вплине на вас і вашу популярність", – додав Сакердоті.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Меган Маркл і принц Гаррі отримали гроші за відмову під подальшого розмноження.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше