Жінка вирвала свого сина з лап леопарда

В Індії жінка врятувала сина від леопарда, пробігши за ним майже кілометр

jagran.com

Приклад надзвичайної сили материнської любові і відваги

В індійському селі Баріджарія, штат Мадхья-Прадеш, жінка врятувала свого 8-річного сина із пащі леопарда, влаштувавши за ним справжню погоню. Про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на Jagran.

Одного вечора Кіран Баїга і троє її дітей грілися біля вогнища на своєму подвір’ї. Несподівано з-за спини вистрибнув леопард, який схопив у пащу 8-річного Рахуля і поніс його в напрямку лісу.

Матір одразу почала наздоганяти хижака. Пробігши близько кілометра, леопард зупинився, тримаючи хлопчика кігтями. В цей момент Кіран накинулася на нього і відбила дитину. Вона схопила Рахуля і почала тікати.

Леопард швидко наздогнав їх і напав на Кіран. Щоб врятуватися, жінка міцно стиснула лапу хижака. Після цього на допомогу прибігли люди із села. Непритомну жінку і хлопчика доправили до лікарні. Там повідомили, що їхній стан стабільний і життю нічого не загрожує.

Кіран Баїга розповіла журналістам, що у їхньому селі, яке межує з тигровим заповідником Санджай, поява небезпечних хижаків біля людських осель не рідкість. Однак після цього випадку люди будуть ще більше боятися нападів.

Індійські ЗМІ поширюють фото Кіран і Рахуля зі шрамом від ока до щоки. Однак, враховуючи, що напад стався лише 28 листопада, невідомо, коли саме було зроблене фото і чи цей шрам - наслідок саме цього нападу.

Жінка вирвала свого сина з лап леопарда
Жінка вирвала свого сина з лап леопарда
Фото: jagran.com

Місцеві ЗМІ нагадують, що лише за тиждень до цього інциденту, 22 листопада у штаті Мадхья-Прадеш дика тварина роздерла 12-річного хлопчика.

Нагадаємо, кілька місяців тому у США жінка голими руками врятувала свого 5-річного сина, на якого напала пума. Це сталося в їх приватному будинку.

Дивіться також: В Індії човняр врятував 21-денне немовля, яке у дерев'яному ящику пливло по річці – фото

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ