Човняр у Індії

В Індії човняр врятував 21-денне немовля, яке у дерев'яному ящику пливло по річці – фото

Shutterstock

Човняра нагородять будинком і урядовими пільгами, бо він продемонстрував "незрівнянний приклад людяності"

В Індії човняр Гуллу Чаудхарі зміг врятувати дівчинку, яка пливла у дерев'яному ящику по річні Ганг. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

Це сталося на території північного індійського штату Уттар-Прадеш. За словами човняра, спочатку він почув дитячий крик, а потім навідався та помітив у ній ящик, де знаходилася загорнута у червоний шарф дівчинка.

На коробці були намальовані індуїстські божества. Чаудхарі вирішив забрати дитину до себе додому, звідки її забрали поліцейські. Зараз дівчинка знаходиться у лікарні, а потім відправиться у притулок.

Правоохоронці стверджують, що у коробці знайшли натальну карту з часом і датою народження дівчинки. Виявилося, що знайденій, яку звуть Ганга, лише 21 день.

За словами головного міністра Йоги Адітьянатх, човняра нагородять будинком і урядовими пільгами, бо він продемонстрував "незрівнянний приклад людяності".

Відомо, що в Індії дівчатка часто вважаються фінансовим тягарем, що переважно властиво бідним громадам. Іноді новонароджених вбивають або просто покидають після пологів.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Індії на весіллі померла наречена, але їй швидко знайшли заміну.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ