Рибальські сітки

Samsung виготовлятиме нові смартфони з рибальських сіток, викинутих в океан

Samsung

З часом компанія має намір використовувати у створенні всіх своїх товарів пластик, знайдений в океані

Всесвітньовідома компанія з виробництва побутової техніки та інших девайсів Samsung повідомила, що для виготовлення товару використовуватиме викинуті в океан рибальські сітки. Про це повідомляє "Дивогляд". 

Сьогодні люди і компанії всього світу боряться з проблемою надвисокого споживання пластику та шукають корисні способи його повторного використання. Престижна фірма Samsung не стала виключенням і доєдналася до цієї "акції". 

З метою мінімізувати кількість пластику на нашій планеті та завадити його шкідливому впливу на середовище компанія у Південній Кореї використає цей матеріал для виготовлення смартфонів серії Galaxy.

В межах еко-програми Galaxy for planet компанія перероблятиме викинуті в океан рибальські сітки. З цього матеріалу й будуть створені нові смартфони серії Galaxy S22.

"Використання цього матеріалу означає ще одне досягнення в межах проєкту Galaxy for planet, мета якого – звести до мінімуму шкідливий вплив на навколишнє середовище і сприяти більш стійкому способу життя для спільноти Galaxy", – повідомили в компанії.

З часом компанія має намір використовувати у створенні всіх своїх товарів пластик, знайдений в океані.

"Переробка та повторне використання пластику, що потрапляє в океан – лише перший крок у місії Samsung щодо запобігання кліматичній кризі. Отриманий досвід, новітні технології та співпраця з компаніями-партнерами допоможуть компанії в пошуку та створенні нових екологічних рішень", – заявили в Samsung.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на Тайвані використані маски перетворюють на зарядку для телефонів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ