Дівчина

Які наркотичні препарати допомагають впоратися зі стресом та депресією – дослідження

Shutterstock

Учені проаналізували стан здоров'я добровольців та знайшли прямий зв'язок впливу препаратів на організм

Учені вже не перший рік досліджують вплив наркотичних речовин на організми людей. Так, в одному зі своїх досліджень вони відмітили, що регулярне вживання деяких препаратів може сприяти усуненню депресії та тривожності. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Medical Xpress.

Учені з Канади провели дослідження, до якого залучили 8,5 тис осіб з різних країн світу.  Їх розділили на дві групи.

Представники першої регулярно вживали психоактивні речовини (ЛСД та псилоцибін) у малих дозах, а представники другої – ні. Кожен з добровольців надсилав ученим анонімні звіти про своє самопочуття та стан здоров'я. 

Проаналізувавши кожен самозвіт науковці зробили висновок, що психоделики можуть допомогти людині подолати депресію та її наслідки, а також усувають тривожність. 

"При порівнянні звітів мікродозерів та людей, які не вживають речовини, було виявлено чіткий зв'язок між мікродозингом та меншою кількістю симптомів депресії, тривоги та стресу. Це важливо з огляду на високу поширеність цих станів та страждання, які вони завдають", – заявив провідний автор дослідження Джозеф Рутман.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як насправді канабіс впливає на психічний стан людини.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ