Овочі

Учені назвали секрет правильного харчування для зниження ризику смерті

Shutterstock

Один фактор може знизити ризик передчасної смерті на 12%

Учені Американської кардіологічної асоціації розповіли про важливе правило харчування, яке значно знижує ризик передчасної смерті. Про це повідомляється в статті, опублікованій в журналі Circulation.

Щоб прожити довго і бути здоровим варто щодня з’їдати 5 порцій фруктів і овочів: дві порції фруктів і три овочів.

Такого висновку учені дійшли після декількох масштабних досліджень, у яких взяли участь понад 100 тисяч людей, за якими спостерігали 30 років.

Окрім того, науковці врахували дані ще 26 досліджень, у яких загалом взяли участь 1,9 млн людей з 29 країн світу і з кожного континенту.

Учені підкреслюють, що найкращі показники здоров’я і найнижчий ризик передчасної смерті були саме у тих людей, які вживали 5 порцій овочів та фруктів щодня.

Ризик смерті у таких людей не залежно від причин виявився нижчим на 12%. Від серцево-судинних захворювань такі люди помирали рідше на 12%, від онкологічних хвороб — на 10%, від респіроторних захворювань — на 35%.

При цьому, вживання більше 5 порцій овочів та фруктів на день не мало додаткового позитивного ефекту.

Зазначається також, що вживання крохмалистих овочів, таких як горох, кукурудза і картопля, не впливає на зниження ризику смерті. Найбільшу користь, натомість, мають зелені листові овочі, включаючи шпинат, салат і капусту, а також фрукти і овочі, багаті бета-каротином і вітаміном С, такі як цитрусові, ягоди і морква.

Раніше "Дивогляд" розповідав про 5 помилок на шляху до здорового раціону.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ