Безпритульний кухар

Безпритульний хлопчик показав, як він готує їжу надворі – відео

скріншот TikTok

Ролик переглянули понад 19 млн разів

Безпритульний підліток із США завів собі акаунт у TikTok і його перше відео отримало шалену популярність — його вже подивилися 19,1 млн разів, а на канал підписалися понад 580 тисяч людей.

Хлопець із ніком @randomhomelessguy2 показав, як він готує їжу на вулиці. Він використовує маленьку електричну плитку, яку купив за $15 доларів, і вмикає її у розетку, яка є у місцевому парку.

Воду він бере із питного фонтанчика і купує найдешевші продукти у супермаркеті. Але це не заважає ому готувати смачні і поживні страви. Наприклад, пасту із томатним соусом і сосисками. На приготування такої страви він витратив менше $2. А наступного дня його бюджет склад всього $1,25 на їжу для нього і мами.

@randomhomelessguy2

У коментарях користувачі здивувалися, як безпритульний хлопець може знімати TikTok. У відповідь @randomhomelessguy2 розповів, що його iPhone 11 подарувала йому мама на початку 2020 року - тоді у них ще було житло — і це найдорожча річ, яку він коли-небудь мав.

Багато коментаторів почали пропонувати хлопцю фінансову допомогу, однак він від неї відмовляється.

Раніше "Дивогляд" розповідав неймовірну історія безпритульного чоловіка, який знайшов свою родину через 10 років після того, як йому зробили безкоштовну стрижку.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ