Євген Кудрявченко
Євген Кудрявченко Facebook

"ЗА ЧАЙ.СОМ": директор і співвласник веб-студії Vintage Web Production Євген Кудрявченко на "5 каналі"

Читайте по-русски
Почаюємо про майбутню країну стартаперів чи молодих еміґрантів; про уміння творити віртуальне і заробляти реальне; про бізнес-моделі та пофантазуємо "що буде після інтернету"

І прийшов понеділок, і прийде темний вечір. І прийде на чаювання директор, співзасновник та співвласник веб-студії Vintage Web Production Євген Кудрявченко.

Випускник Київського нацуніверситету, який не хотів йти на нормальну роботу (наприклад системним адміністратором по компам). Перепробував Євгеній Кудрявченко різне: збирав й налаштовував комп'ютери, і щось конструював, і діджеєм був, і навіть масовиком-затійником (по-сучасному МС), і ще з півтора десятка "перших професій". Але головним стартапом стало створення в інтернеті веб-сайтів для людей та компаній. І сьогодні про них пишуть так: VINTAGE WEB PRODUCTION – українська компанія, що займається розробленням і дизайном сайтів. Це перший вітчизняний веб-продакшн, який увійшов до сотні найкращих розробників сайтів світу за версією Awwwards. Зокрема, студія відповідальна за сайти Міністерства охорони здоров'я, Міністерства фінансів та рекламного продакшену Radioaktive Film. А ще їхні клієнти: ПриватБанк, Danone, Bodo, Subaru, Toyota, Socar, Okko, Алло та багато інших.

Першим, хто повірив у Євгена Кудрявченка, був і залишається дизайнер та архітектор Сергій Махно (керівник Sergey Makhno Architects та власник галереї предметного дизайну Sergey Makhno Gallery), який і створив модерний офіс компанії на 500 квадратних метрів "світла і стилю". Першими крутими замовниками в команди Євгена Кудрявченка були Sony Ericsson. А нині – апетити глобальні і в планах – відкриття представницького офісу в Нью-Йорку.

З Євгеном Кудрявченком почаюємо про майбутню країну стартаперів чи молодих емігрантів; про уміння творити віртуальне і заробляти реальне; про бізнес-моделі, які приживуться в Україні, а які – ну ніяк; про віртуальний світ і маніпуляцію свідомістю та інші технології впливу на смаки й бажання інтернет-населення; про е-комерцію та клієнтів зі смаками та поглядами з "мезозойської ери"; пофантазуємо, "що буде після інтернету" та вип'ємо чаю. Як завжди о 23:10

Попередній матеріал
Луценко: Суспільство потребуватиме відповіді не по-приколу на дуже болючі запитання – тому потрібні дебати
Наступний матеріал
У ЦВК опрацювали більш як 97% протоколів (оновлено)
Loading...

"ЗА ЧАЙ.СОМ": директор Google Україна Дмитро Шоломко в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": режисер театру і кіно Максим Голенко в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": актор і кінопродюсер Олег Щербина в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": гід, фотомодель і блогерка Хельга Топольська в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": художник Сергій Коляда в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": фронтмен групи "СКАЙ" Олег Собчук в ефірі "5 каналу"