Олег Собчук
Олег Собчук Facebook

"ЗА ЧАЙ.СОМ": фронтмен групи "СКАЙ" Олег Собчук в ефірі "5 каналу"

Читайте по-русски
Почаюємо про "музику внє палітікі" та інші тези шоу-бізу; про те, що тягне "СКАЙ" до хлопців з ЗСУ; чому наш шоу-біз такий "малоскандальний" і "скучний"

Тернопільський киянин, фронтмен групи "СКАЙ" Собчук Олег відкриє тиждень чаювань нині. За освітою – практичний психолог, за покликанням – рокер.

Його музичний шлях почався у 2001 році. Двоє друзів, Олег Собчук та Олександр Грищук, які разом навчались у Тернопільському галицькому коледжі, стали фундаторами "СКАЙ". Їх дебют у проекті "Свіжа кров" привернув увагу продюсера Едуарда Кліма, директора компанії-власниці лейблу Lavina Music. "СКАЙ" працювали з лейблом до 2010 року.

Хоча для рокерів-альтернативщиків "бряцальця-нагороди" неважливі, проте їх має "СКАЙ" у колекції: MTV Europe Music Award номінація "Найкращий український виконавець" / "НеПопса" від радіостанції "Джем ФМ" / лауреат премії "Фаворити Успіху" / Золота Жар-птиця, номінація "Найкраща балада" / YUNA за найкращий дует.

"СКАЙ", після спільних виступів із "ватними" Брат'ямі Карамазовимі та іншими "руссомірцамі", припинили будь-яку співпрацю з "творчими колаборантами" і повністю виключили можливість виступів на заходах, які так чи інакше торкались би будь-яких політичних сил.

Але "СКАЙ" чимало коштів зібрали для українських захисників: благодійний марафон "Допоможемо героям" (на підтримку поранених воїнів з 95 аеромобільної бригади (Житомир), 30 механізованої бригади (Новоград-Волинський) та 26 артилерійської бригади (Бердичів) / благодійний рок-фестиваль "БРАМА" на Співочому полі у Києві – збір коштів для підрозділів сил ЗСУ, ССО. Під час двох американських концертних турів (США й Канада 2016/2018) всі зібрані кошти було направлено на благодійні програми: "Кленова Надія для України" (фінансова та психологічна підтримка пораненим бійцям АТО та їхнім родинам) і "Захист Патріотів" (Міжнародний гуманітарний медичний проект, який поставляє українським солдатам аптечки першої допомоги та адаптовані бойові рятувальники).

Про "музику внє палітікі" та інші тези шоу-бізу; про те, що тягне "СКАЙ" до хлопців з ЗСУ; чому наш шоу-біз такий "малоскандальний" і "скучний" з братом в рок-ен-ролі Олегом Собчуком нині о 23:10

Попередній матеріал
"Поставив перед фактом, що хоче і піде": армійці батько та син чатують Маріупольський напрямок від противника
Наступний матеріал
У Борисполі відвалилася стіна багатоповерхівки
Loading...

"ЗА ЧАЙ.СОМ": актриса Лариса Кадочникова в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": фінансовий журналіст Андрій Яніцький в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": режисер, сценарист і письменник Роман Бондарчук в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": оператор та волонтер Сергій Тахмазов в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": історик, громадський діяч, письменник та філософ Густав Водічка на "5 каналі"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": дієтолог Оксана Скиталінська в ефірі "5 каналу"