Андрій Яніцький
Андрій Яніцький Facebook

"ЗА ЧАЙ.СОМ": фінансовий журналіст Андрій Яніцький в ефірі "5 каналу"

Читайте по-русски
Почаюємо про популізм та інші види економічної брехні; про економічну безграмотність та запит патерналістських совків на формулу Шарікова "взять всьо і раздєліть"; про лівацьку лівизну "правих"; про корупцію школяра як базову модель економіки та "совкові традиції" у бізнесі; і трошки про "економічну модель" окупованого Криму

Поки хтось газ знижує в 2 і в 4 рази, обіцяє роздати вклади неіснуючого "Сбєрбанка" неіснуючого Савєтського Саюза – ми ж, тим часом, почаюємо з директором Центру удосконалення економічної журналістики при Київській школі економіки Андрієм Яніцьким. Уродженець Севастополя багато часу пропрацював економічним журналістом бізнес-ділових видань в Криму та майже 10 років очолював економічну редакцію видання "Лєвий бєрєг" та порталу lb.ua.

Андрій Яніцький – співавтор книги "Приватна історія. Злет і падіння найбільшого приватного банку України". Творив він її разом з Грехемом Стеком (шотландським політологом та журналістом Business New Europe). Від ідеї колишнього комсомольця Сергія Тігіпка створити банк і до націоналізації Привату. Між цими подіями Вєрка Сердючка допомагає банку скуповувати ваучери, банкіри зустрічаються із кримськими бандитами, Павло Лазаренко отримує свою частку, зарплату видають горілкою, Приват рухає курс білоруського "зайчика", стає найтехнологічнішим в Україні й… виводить із неї гроші.

З Андрієм почаюємо про популізм та інші види економічної брехні; про економічну безграмотність та запит патерналістських совків на формулу Шарікова "взять всьо і раздєліть"; про лівацьку лівизну "правих"; про корупцію як базову модель економіки та "совкові традиції" у бізнесі; і трошки про "економічну модель" окупованого Криму.
Чаюємо з Андрієм Яніцьким о 23:10

Попередній матеріал
Людське ставлення та професійний підхід: як у Харкові спільними силами реабілітують ветеранів АТО
Наступний матеріал
Продовження програми "Наші гроші": на звинувачення відреагував син Гладковського
Loading...

"ЗА ЧАЙ.СОМ": оператор та волонтер Сергій Тахмазов в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": дієтолог Оксана Скиталінська в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": капелан і волонтер Костянтин Холодов в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": клавішник, співак, композитор і продюсер Павло Крахмальов в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": екс-замкомроти батальйону "Айдар", а нині лейтенант ЗСУ Вікторія Дворецька на "5 каналі"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": продюсер та сценарист Сергій Лавренюк в ефірі "5 каналу"