Вікторія Дворецька "Айдар"
Вікторія Дворецька "Айдар" Facebook

"ЗА ЧАЙ.СОМ": екс-замкомроти батальйону "Айдар", а нині лейтенант ЗСУ Вікторія Дворецька на "5 каналі"

Почаюємо про "свою і не свою" війну в глибокому міщанському тилу; про те, що з солдата робить воїна; реальні історії "Айдару" і про міфи; чи можливо написати історію такої "неоголошеної війни"

Свою війну наша гостя почала ще студенткою та бійцем 39-ї жіночої сотні самооборони. Була готова їхати в Крим, як почалася окупація. Але натомість у травні 2014 року вже опинилася на східному фронті в добровольчому батальйоні, який згодом назветься "Айдар". А у неї буде позивний "Дика". Замкомандира роти вогневої підтримки батальйону "Айдар", а нині лейтенанта ЗСУ Вікторію Дворецьку загостимо нині.

Воювала до літа 2015 року добровольцем. Потім звільнилася, щоб вступити до Національного університету оборони імені Івана Черняховського на курси офіцерів запасу. І вже 2016 року повернулася на фронт. Чи не перша жінка нашого війська із спеціальністю "командир механізованого підрозділу".

Нині лейтенант Вікторія Дворецька викладач загальновійськових дисциплін навчального центру "Десна". Якби не війна Вікторія була б менеджером із зовнішньоекономічної діяльності (вона воювала й заочно закінчила Київський торгівельно-економічний університет).

Про "свою і не свою" війну в глибокому міщанському тилу; про те, що з солдата робить воїна; реальні історії "Айдару" і про міфи; чи можливо написати історію такої "неоголошеної війни". З Вікторією Дворецькою зустрічаємося о 23:10

Попередній матеріал
"Ми вже звикли": як на Бахмутській трасі, попри потужні вибухи, армійці побут облаштовують
Наступний матеріал
Монетизація субсидій на підході: в уряді роз'яснили, як і де отримати живі гроші
Loading...

"ЗА ЧАЙ.СОМ": гендиректор-худрук театру імені Івана Франка Михайло Захаревич в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": письменник, поет, сценарист і викладач Сашко Дерманський в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": політичний карикатурист і відеосатирик Богдан Процишин в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": актор Дмитро Ступка в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": мультиінструменталістка, співачка та композиторка Ірина Кульшенко в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": мандрівна музикантка Ярина Квітка в ефірі "5 каналу"