Дмитро Ступка
Дмитро Ступка Facebook

"ЗА ЧАЙ.СОМ": актор Дмитро Ступка в ефірі "5 каналу"

Почаюємо про мистецтво, живу історію, інтерпретацію та війну світоглядів; про "загадку" Крут – трагедія чи подвиг; про мистецькі образи, що сильніші, ніж у реальному житті, та про історичну "кінопам'ять"

Наш гість – "артист у законі". Дідо – актор, тато – також. Дмитро Ступка, актор кіно та київського театру імені Івана Франка, син Остапа Ступки та онук Богдана Ступки, завітає почаювати нині.

Серед "гарячих пиріжків" в його артистичній торбі – роль у фільмі "Крути", прем'єру якого очікуємо через декілька днів. В ньому Дмитро – сам Симон Петлюра!

Диплом актора та початок франківської сцени Дмитра – з 2010 року, а от кіноролі були вже до цього. Зокрема з дідом Богданом знявся в геніальному фільмі Кшиштофа Зануссі "Серце на долоні" / "Serce na dłoni" (2008).

Першу свою головну кінороль зіграв у фільмі Любомира Левицького "Тіні незабутих предків" (2013). З театральних образів найяскравіший – Боксер за справедливість, "Суперксерокс" у театральній версії "Гімну демократичної молоді" Сергія Жадана.

А ще є в кінобагажнику Дмитра Ступки є роль у скандальному, антиукраїнському, сталінсько-пропагандистському фільмі "Ми із будущєва-2", який ще з 2010 року заборонений до демонстрації в Україні.

Про мистецтво, живу історію, інтерпретацію та війну світоглядів; про "загадку" Крут – трагедія чи подвиг; про мистецькі образи, що сильніші, ніж у реальному житті, та про історичну "кінопам'ять". А може й не так "зарозумно" начаюємо з Дмитром Ступкою. Хто зна... Зустрічаємося о 23.10

[social type="fb" url="https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=2027024207411744&id=1088283441285830"]

Попередній матеріал
Смертельна катастрофа ІЛ-76: суд відхилив клопотання генерала Назарова
Наступний матеріал
У Києві Audi на шаленій швидкості влаштувала смертельну ДТП: очевидці відзначили поведінку водія
Loading...

"ЗА ЧАЙ.СОМ": російська опозиційна журналістка Анна Домбровська в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": фронтмен "Другої Ріки" Валерій Харчишин в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": відеоблогер Павло Дальнобой в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": кіборг Микола Тихонов "Барін" в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": електропоп-неофолк співачка Кіра Мазур в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": протоієрей Георгій Коваленко в ефірі "5 каналу"