Георгій Коваленко
Георгій Коваленко Facebook

"ЗА ЧАЙ.СОМ": протоієрей Георгій Коваленко в ефірі "5 каналу"

Почаюємо про помісну церкву, життя після Т омосу; про "русскій мір" та "томособєсієї" на Росії; про радянських православних та практичне одержавлення церкви; про віру, канони й мракобісся, освіту й просвіту

І от чаювання повертається наживо сьогодні. І до нас завітає протоієрей колишньої УПЦ Московського Патріархату (а як нині – хто його знає) Георгій Коваленко. Сьогодні він – Ректор Відкритого Православного університету Святої Софії-Премудрості.

Довгі роки отець Георгій виконував роботу прес-секретаря Предстоятеля Української Православної Церкви митрополита Володимира (Сабодана), був Головою Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ (МП). Він – засновник та шеф-редактор інтернет-видання "Православіє в Україні", який фактично став сайтом УПЦ (МП).

Належав до "українського" крила УПЦ (МП). Був учасником революційного Майдану 2013/2014 і одним з небагатьох священників УПЦ МП, що були з людьми, а не з "беркутами" та Партією регіонів у ті місяці.

Отець Георгій причетний до низки просвітницьких проектів церкви. Філософ за першою освітою і публіцист за покликанням. Батько п'ятьох дітей.

Почаюємо з Георгієм Коваленком про помісну церкву, життя після Томосу; про "русскій мір" та "томособєсієї" на Росії; про радянських православних та практичне одержавлення церкви; про віру, канони й мракобісся, освіту й просвіту.

Чаюємо з Георгієм Коваленком як звично о 23:10 – наживо тут:

Попередній матеріал
Зі Святим Миколаєм на чолі: в музеї "Пирогово" проводили зимові свята "Різдвяною феєрією"
Наступний матеріал
Гідроудар по тисячах жителів: як прифронтовий Торецьк виживав без води
Loading...

"Росія почала процес легалізації невизнаних республік": в ОРДЛО поширюють черговий фейк – ІС

Брифінг речника Міноборони України – відео

Новий скандал довкола НМУ ім. Богомольця: екс-ректорка Амосова з прихильниками штурмує виш

Зимовий похід у гори – без зайвого екстриму: важливі поради для туристів

В Україні прогнозують потужний метеоудар: поради, як вберегтися від головного болю

Колядковий флешмоб: "Нова радість стала" одночасно заспівали у 30 містах України та в 5 державах ЄС