Амосова
Амосова Facebook

Новий скандал довкола НМУ ім. Богомольця: екс-ректорка Амосова з прихильниками штурмує виш

Наразі вони дають пояснення правоохоронним органам. Імовірна ще одна спроба штурму

"Стало відомо, що екс-ректорка НМУ ім. О.О. Богомольця Катерина Амосова та її прихильники збираються під адміністративною будівлею університету. Є висока ймовірність того, що Катерина Амосова спробує потрапити в будівлю без відповідних повноважень на це. Адже Катерина Амосова була ознайомлена з наказом про своє звільнення керівництвом університету 10 січня 2019 року". Про таке повідомляє прес-служба МОЗ на своїй сторінці у Facebook.

Пізніше на сторінці з'явилось повідомлення та відео самого штурму

"Відбувається штурм адміністративної будівлі НМУ ім. О.О. Богомольця. Це спроба екс-ректорки Катерини Амосової та її прихильників потрапити до університету. Така спроба вторгнення є протизаконною. Катерина Амосова була ознайомлена з наказом про своє звільнення керівництвом університету 10 січня 2019 року і наразі не має жодних повноважень" – йдеться в повідомленні.

Пізніше МОЗ повідомило, що "поліція вивела з приміщення НМУ ім. Богомольця прихильників Катерини Амосової, наразі вони дають пояснення правоохоронним органам. Імовірна ще одна спроба штурму".

Нагадаємо, раніше МОЗ України ухвалило рішення достроково розірвати контракт із Катериною Амосовою з 16 квітня 2018 року. Пізніше Катерина Амосова була декілька разів поновлена на роботі і знову декілька разів звільнена.

Попередній матеріал
Стало відомо дату виходу фінального сезону "Гри престолів"
Наступний матеріал
Брифінг речника Міноборони України – відео
Loading...

В Україні узаконили трансплантацію органів: чому й досі не провели жодної операції

Грип в Україні: з початку епідсезону померли 13 осіб

Стало відомо, скільки часу "швидка" їде на виклик в Україні

Програму "Доступні ліки" доповнять новою послугою

Під контролем Держлікслужби: за яких умов українці зможуть повертати ліки в аптеку

Грип перевищив епідпоріг у 5 областях України