Міністерство охорони здоров'я
Міністерство охорони здоров'я 5 канал

Амосова не відзвітувала перед МОЗ: яка причина

Спеціальна комісія МОЗ має заслухати й інших ректорів медичних університетів

Ректор медичного університету ім. Богомольця Катерина Амосова не відзвітувала перед Міністерством освіти.

Як повідомили представникам Міністерства в університеті, ректор від 21 березня на лікарняному, тому прийти на засідання не може.

"Учора ми на нашу МОЗівську скриньку отримали листа від першого проректора з науково-педагогічної роботи Ярослава Цехмістера, що пані Амосова захворіла", – повідомила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Поки що заслуховування звіту перенесли на наступну п'ятницю, 30 березня. Якщо Амосова знову не з'явиться, кажуть, думатимуть над подальшими заходами.

"Ми будемо виходити з фактичних обставин, які будуть на цей момент. Сьогодні було оголошено, що нас публічно поінформують після того, як пані Катерина вийде з лікарняного. Це передбачено чинним законодавством: інформування працівником свого роботодавця. Від цього ми будемо відштовхуватися", – зауважив державний секретам МОЗ Артем Янчук. 

Зауважимо, що від сьогодні – 23 березня – у МОЗ розпочала роботу постійна комісія із заслуховування звітів керівників органів, що входять до структури міністерства. Окрім Амосової, заслухають й інших ректорів медичних університетів. Усі звіти відкриті для ЗМІ та представників громадськості.

Нагадаємо, на початку березня МОЗ відсторонило Катерину Амосову від обов'язків ректора НМУ ім. Богомольця.

Попередній матеріал
Нарада Президента України Петра Порошенка з активом Волинської області – відео
Наступний матеріал
"Питання спорту": в Харкові з обшуками прийшли до міськради