Амосова
Амосова Національний медичний університет ім. Богомольця

У НМУ ім. Богомольця зникла документація, виплати стипендій і зарплат заблоковані – МОЗ

  Загалом відсутні більш як 30 ключових документів, на роботу не вийшли понад 80 працівників ректорату

  Роботу Національного університету ім. О.О. Богомольця та перевірку МОЗ активно саботують екс-ректорка закладу Катерина Амосова та її прибічники. Через це заблоковано виплати зарплат, стипендій та комунальних платежів. Про таке повідомляє прес-служба МОЗ.

  "З ректорату зникли необхідні для нормального функціонування університету документи, що поставило під загрозу здійснення будь-яких платежів, включаючи зарплати, стипендії та комунальні виплати", – пояснили у відомстві.

  Як стало відомо, у медичному виші нині працює комісія, що перевіряє його діяльність та фінансову звітність за період від 1 жовтня 2015 року по 18 вересня 2018 року. Утім, прихильники екс-керівництва закладу на чолі з Катериною Амосовою активно заважають перевірці.

  Так, комісія виявила, що в приміщенні ректорату НМУ відсутні документи, які регулюють роботу закладу:

  • оригінал Статуту університету;
  • оригінал та копії ліцензій на провадження освітньої діяльності;
  • оригінал та копії сертифікатів на акредитацію;
  • правила внутрішнього трудового розпорядку;
  • документація стосовно захисту персональних даних працівників університету;
  • накази про призначення, звільнення, переведення та відпустки;
  • накази про встановлення надбавок та премій співробітникам;
  • бюджетні запити та розрахунки до бюджетних коштів;
  • річний план закупівель, протоколи засідань тендерного комітету.

  "Загалом відсутні більш як три десятки ключових документів. Наразі їх місцезнаходження невідоме. Однак відсутність цієї документації фактично унеможливлює функціонування університету, господарську діяльність, у тому числі освітню. В.о. ректора Олександр Науменко звернувся із заявами про злочин до Національної поліції України щодо зникнення документів", – пояснили в МОЗ.

  Крім того, комісія зафіксувала, що на роботу не вийшли понад 80 працівників ректорату. Зокрема, працівники бухгалтерії, юридичного і планово-фінансового відділів, канцелярії та інших структурних підрозділів університету.

  За даними МОЗ, потрібні для роботи комісії документи зникають за прямими вказівками Катерини Амосової та її прибічників – Володимира Мішалова, Олександра Никитюка та Ярослава Цехмістера. 

  Як повідомляв 5.UA, 2 квітня МОЗ звільнив ректора НМУ ім. Богомольця Катерину Амосову, достроково розірвавши з нею контракт. І лише 10 вересня призначив нового в.о. ректора НМУ ім. Богомольця – Олександра Науменка. 

  Попередній матеріал
  Синоптики спрогнозували, коли в Україні потепліє
  Наступний матеріал
  У Сенаті США Голодомор визнали геноцидом українського народу – посольство
  Loading...