Амосова
Амосова
24tv.ua

Інспекція в НМУ ім. Богомольця: у МОЗ роботу Амосової визнали незадовільною

У медичному університеті виявили численні корупційні та фінансові порушення

Комісія Міністерства охорони здоров'я визнала роботу ректора Національного медичного університету Катерини Амосової за 2017 рік незадовільною та рекомендує розірвати з нею контракт достроково. Таке рішення озвучили на засіданні комісії, передає "5 канал".

За словами виконувача обов'язків міністерства, ректор не виконала умов контракту. Розривати його з Амосовою має Уляна Супрун особисто. А от коли це має статися – у МОЗ не поточнили.

Під час перевірок у медичному університеті виявили численні корупційні та фінансові порушення, заявляють у Міністерстві охорони здоров'я.

"Є істотні зауваження щодо освітньої діяльності, щодо юридичної частини, зауваження від керівництва кадрами. Є зауваження щодо невиконання рішень ДФІ. Ми маємо листи від перевіряючих органів, листи від аудиту, котрі кажуть і про програні суди, і про невиконання певних рішень", – констатує заступник міністра охорони здоров'я Олександр Лінчевський.

Натомість сама Катерина Амосова не прийшла до МОЗ, де мали заслухати її звіт. Це вже вдруге. Попереднього разу вона не з'явилася через хворобу. Нині на своїй сторінці в соцмережі написала, що не звітуватиме, оскільки відсторонена від обов'язків.

Як інформував 5.UA, 26 лютого безстроковий страйк у Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця оголосили працівники вишу. Їх підтримує й частина студентів. Стверджують, що керівництво Міністерства охорони здоров'я України безпрецедентно і брутально втручалося в діяльність університету. Через протест у ВНЗ припинилися пари. У МОЗ тим часом наголошують, що винним у зриві іспиту для студентів-стоматологів "Крок" є саме керівництво університету.

Попередній матеріал
"Ні від кого не ховаюся": Холодницький прийде на допит до ГПУ 3 квітня
Наступний матеріал
Холодницький розповів, що записала "прослушка" в його кабінеті