5 канал

Холодницький розповів, що записала "прослушка" в його кабінеті

Керівник САП заявив: наполягатиме на оприлюдненні всіх записів, зроблених у його кабінеті

Назар Холодницький ще не бачив дисциплінарних скарг на нього і тому не коментуватиме їх. Про це керівник САП заявив на брифінгу, який влаштував у відповідь на клопотання керівників НАБУ та ГПУ про його відсторонення.

Однак Холодницький каже, що на допит до Генеральної Прокуратури прийде 3 квітня і наполягатиме на публічному розгляді справи, передає кореспондент "5 каналу".

Як заявив чільник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, він був уражений "тандемом" ГПУ та НАБУ, а також їхніми закидами. Про прослуховування у власному кабінеті знав з березня 2018 року, запевняє Назар Холодницький. І каже: наполягатиме на оприлюдненні всіх записів, зроблених у його кабінеті.

"На цих записах ви не почуєте жодного факту вимагання мною хабарів, занесення мені чемоданів з грошима в кабінети. Що є на цих записах? Ми оприлюднимо. Так, можливо, там є нецензурне спілкування, в тому числі з підлеглими. Але, вибачте, наше брудне болото корупції білими рукавичками вичистити важко. І я, як звичайна людина, також умію лаятися", – заявив голова САП.

Як пояснив Холодницький, сьогодні на допит у ГПУ він не з'явився, бо заслуховував дві резонансні справи з детективами НАБУ.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Юрій Луценко та Артем Ситник спрямували до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів клопотання, аби Назара Холодницького відсторонили від посади керівника САП. При цьому 30 березня в Генпрокуратурі заявили, що Холодницький не з'явився на допит у ГПУ. 

Попередній матеріал
Інспекція в НМУ ім. Богомольця: у МОЗ роботу Амосової визнали незадовільною
Наступний матеріал
У Харкові з ТЦ евакуювали десятки людей – проводять навчання за "сценарієм Кемерова"