Назар Холодницький
Назар Холодницький Facebook / Назар Холодницький

Луценко проситиме зняти Холодницького з поста керівника САП

Керівники ГПУ та НАБУ спрямували до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії дисциплінарні скарги щодо Назара Холодницького

Генеральний прокурор України Юрій Луценко звернувся до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП) щодо питання зняття Назара Холодницького з посади його заступника та керівника Спеціальної антикорупційної прокуратури. Про це він повідомив на сторінці у Facebook.

"У рамках кримінального провадження, яке розслідується спільною групою ГПУ та НАБУ за здобутими в ході слідства фактами, які належно розсекречені, до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП) за підписами Генерального прокурора та директора НАБУ сьогодні направлені дисциплінарні скарги про вчинення керівником САП Назаром Холодницьким дисциплінарних проступків. У своєму поданні прошу КДКП розглянути питання зняття Холодницького з посади заступника генпрокурора – керівника САП", – написав чільник ГПУ.

Раніше про подання скарги щодо керівника САП раніше повідомив прес-секретар Генпрокуратури Андрій Лисенко, зазначивши, що це пов'язано із кримінальним провадженням, яке розслідується НАБУ спільно з ГПУ.

Своєю чергою в ефірі "5 каналу" українські експерти висловили свої думки щодо цього приводу. Детальніше дивіться нижче у відео:

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з'явилась інформація, що у робочому кабінеті керівника САП Назара Холодницького знайшли приховану техніку для прослуховування. Цю інформацію пізніше підтвердив Луценко, уточнивши, що прослуховування відбувалося у рамках певних слідчих дій.

У Затоці затримали одразу п'ять посадопців – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Ваші медалі – це крила, що несуть нас вгору": Президент відзначив українських паралімпійців
Наступний матеріал
Ситник розповів, чому проти Холодницького відкрили кримінальну справу
Loading...