Семен Горов
Семен Горов Facebook

"ЗА ЧАЙ.СОМ": режисер, композитор, продюсер та кліпмейкер Семен Горов в ефірі "5 каналу"

Про смаки, ентертеймент та кіноіндустрію; про зірок, "звьозд" та " звіздануту хворобу "; про культурну "руссіш софт-паувер" та пост-совкові апетити публіки; про протистояння "дєд Мароза" та Святого Миколая і вибухову суміш з них усіх, із Санта Клаусом включно

Понеділок - день нервовий:) Але увечері можна перевести дух, налити собі чаю і погомоніти з режисером фільму "Пригоди S Миколая", який щойно вийшов на різдвяні екрани, Семеном Горовим. Він не лише режисер, а ще композитор, продюсер та кліпмейкер. Знімав кліпи для таких виконавців: "Океан Ельзи", ВІА Гра, "НеАнгели, пєвіц-утікачів Ані Лорак, регіоналки Таїсії Повалій та русскіх – Філіппа Кіркорова, Ніколая Баскова, Наташи Корольової і навіть блатно-шансонного Віктора Петлюри.

А ще він знімав мюзикли: "Вечори на хуторі біля Диканьки", "Попелюшка", "Сорочинський ярмарок", "Божевільний день, або Одруження Фігаро". Серед телекомедій – популярний та скандальний водночас "Останній москаль" – теж його робота.

Був постановником новорічних телешоу. На початку 2000-х років продюсував популярний серед школярів герлз-бенд SMS. І навіть устиг побувати режисером Київського театру російської драми ім. Лесі Українки.

Про смаки, ентертеймент та кіноіндустрію; про зірок, "звьозд" та " звіздануту хворобу "; про культурну "руссіш софт-паувер" та пост-совкові апетити публіки; про протистояння "дєд Мароза" та Святого Миколая та вибухову суміш з них усіх, із Санта Клаусом включно.

Чай по-режисерськи із Семеном Горовим о 23.10

Попередній матеріал
У садочку в Дніпрі дитині серйозно травмували око: вихователька замовчувала
Наступний матеріал
Спецмісія у Маріуполі: Гримчак припустив, яка кінцева мета приїзду закордонних колег
Loading...

"ЗА ЧАЙ.СОМ": фронтмен "Другої Ріки" Валерій Харчишин в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": відеоблогер Павло Дальнобой в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": електропоп-неофолк співачка Кіра Мазур в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": протоієрей Георгій Коваленко в ефірі "5 каналу"

Новорічний "ЗА ЧАЙ.СОМ": проводи "собак-2018" разом із Ахтемом Сеїтаблаєвим, братами Капрановими та Романом Ясіновським

"ЗА ЧАЙ.СОМ": письменник, літкритик, перекладач і викладач Ростислав Семків в ефірі "5 каналу"