Кіра Мазур
Кіра Мазур Facebook

"ЗА ЧАЙ.СОМ": електропоп-неофолк співачка Кіра Мазур в ефірі "5 каналу"

Почаюємо про музику й творчу перемогу над собою, обставинами, побутом і жлобством; про життєву візію на творчій лінії Париж-Вінниця-Київ; про стиль, який можна створити і смак, який не купиш; про мету й боротьбу

На тлі армії постгламурних "пающіх трусов" і мявкаючого силікону та ботоксу, вона – осторонь, вона – "неформат". А при цьому самобутня, стильна, впізнавана. Вона наш гість – Кіра Мазур.

У постсовковому і русифікованому укро-шоу-бізі Кіра Мазур не знаходила реалізації, але французький Grammy-композитор і продюсер Керредін Солтані, той, хто подарував світу ZAZ, став її музпровайдером у світі справжньої музики одразу, як почув її спів. Електропоп-неофолк. А може якось інакше треба окреслити її стиль. Але головне, що Кіру ні з ким не сплутати.

Кіра Мазур з музичної родини. Вже з п'яти років професійно музикує на піаніно. Співає, компонує. Першу власну пісню написала в 10 років.

Щоб займатися музикою і бути собою, Кіра пережила чимало побутових випробувань. Підпрацьовувала, крутилася. Перший власний маленький бізнес почала в 15 років. Ця дівчина з Вінничини знає, що таке виживання "провінціала" в столиці, коли не вистачає навіть на харчі. А при цьому Кіра Мазур вступила до Національного авіаційного університету (НАУ) на факультет психології та соціології, створила власний музичний творчий центр "Jam Session".

Вона володар унікального рекорду. Восени 2018 року на аеродромі "5 океан" біля Києва, співачка KiRA MAZUR встановила національний рекорд України і стала "Першою співачкою, яка виконала пісню під час стрибка з парашутом". Це був її перший у житті стрибок. Висота 4200 метрів, швидкість падіння 200 км/год. 4 камери і пісня вільного падіння.

Зараз Kira Mazur з піснею "Дихати" рушила на штурм Євробачення-2019.

Почаюємо про музику й творчу перемогу над собою, обставинами, побутом і жлобством; про життєву візію на творчій лінії Париж-Вінниця-Київ; про стиль, який можна створити і смак, який не купиш; про мету й боротьбу. "Чорна Мамба" YouTube Kira Mazur у нас о 23.10

[social type="fb" url="https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=2003907469723418&id=1088283441285830"]

Попередній матеріал
Можливість отримати надбавку: МОН чекає заявок від учителів початкових класів на добровільну сертифікацію
Наступний матеріал
Всесвітній день The Beatles: що пов'язує музикантів з Україною
Loading...

"Велика мандрівка Святого Миколая": прес-конференція за підсумками музичного туру – завершено

У Національній опері відкрився перший різдвяний Штраус-форум на підтримку малечі – сюжет

Авіасвято на валізах: в "Борисполі" Олег Скрипка та Le Grande Orchestra влаштували незвичайний концерт – відео

"ЗА ЧАЙ.СОМ": data-журналіст Роман Кульчинський в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": кандидат наук, доцент, релігієзнавець Андрій Юраш в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров в ефірі "5 каналу"