Ярина Квітка
Ярина Квітка www.youtube.com

"ЗА ЧАЙ.СОМ": мандрівна музикантка Ярина Квітка в ефірі "5 каналу"

Почаюємо про здорову звичку мандрувати і хворобливий брак грошей; про мандрівний досвід і які звички українцям варто перейняти в інших народів; про стереотипи та знання про нас у світі і наше знання решти світу

Якби американський класик Вільям Фолкнер навчився грати на дримбі й трохи українських народних пісень і співав їх та ще й крутив педалі ровера (велосипеда), то його одразу забрали б до етно-ф'южн гурту "Фолькнери". 50% від нього сьогодні увечері зачаюють у нас.

Ярина Квітка у "фолькнерах" відповідає за спів, перкусію, дримбу, свій ровер та нових "фолькнерів". А сама група зародилася з любові до велосипедних мандрівок на чималі відстані – перші спільні виступи Ярина Квітка та її майбутній чоловік Володимир Муляр дали у 2009 році під час веломандрівки до Абхазії.

"Фолькнери" вже накрутили педалями понад 40 000 км. Пробіг нормальний. Під час мандрівок (і навіть кругосвітньої!!!!) вони народжують нові пісні або збирають старовинні, а також народжують потомство – у 2016 році в Австралії пара народила сина Марка і з ним згодом продовжила велоподорож.

Їх музично-велосипедний проект "Двоколісні хроніки" – це розповсюдження української культури, пошук рідкісного пісенного фольклору, а також пропаганда екологічного велотуризму. Щороку в рамках проекту музиканти здійснювали велику етнографічну експедицію сільськими місцевостями різних країн для пошуків музичних цікавинок.

Про здорову звичку мандрувати і хворобливий брак грошей; про мандрівний досвід і які звички українцям варто перейняти в інших народів; про стереотипи та знання про нас у світі і наше знання решти світу; про уніфікований код фольклору та комунікативні здібності людини в екстремальних обставинах – про це та інше чаюємо о 23.10 з Яриною Квіткою.

Попередній матеріал
У Запоріжжі в пам'ять про Героїв Крут запалили смолоскипи
Наступний матеріал
У масовій ДТП під Одесою загинули двоє поліцейських

"ЗА ЧАЙ.СОМ": відеоблогер Павло Дальнобой в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": актор Євген Бушмакін в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": протоієрей Георгій Коваленко в ефірі "5 каналу"

Новорічний "ЗА ЧАЙ.СОМ": проводи "собак-2018" разом із Ахтемом Сеїтаблаєвим, братами Капрановими та Романом Ясіновським

Tesla відлякуватиме грабіжників музикою Баха – відео

У Парижі помер автор музики до культової кінострічки "Шербурзькі парасольки"