Михайло Захаревич
Михайло Захаревич Facebook

"ЗА ЧАЙ.СОМ": гендиректор-худрук театру імені Івана Франка Михайло Захаревич в ефірі "5 каналу"

Почаюємо в продовження теми дисертації Михайла Захаревича про академічний театр і сучасний мультимедійний цифровий світ; про трансформацію моральних цінностей суспільства; про мистецтво та ідеологію; про талант і моральну проституцію митця в совєтські та наші часи

У столиці таких лишень двоє. От Кличко – він водночас і голова КМДА, і голова Києва. Так і наш нинішній гість Михайло Захаревич – і генеральний директор, і художній керівник Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка.

І в театральному світі він уже півстоліття. Народний артист з оберемком театральних ролей. А також з досвідом директора Запорізького обласного театру ляльок, директора Запорізького музично-драматичного театру ім. М. Щорса, а з 1994 року – гендиректора Національного академічного драматичного театру імені І. Франка (в народі – театр Франка).

Нещодавно (у 2016 році) захистив дисертацію на тему "Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка у динаміці соціокультурних перетворень 1920-2001 років" і став доктором філософії. Також він автор підручника про історію Національного театру імені Івана Франка. І ще чимало написано і видано.

Але Михайло Захаревич, він же Збишек ("Мораль пані Дульської"), він же Малахов ("Зупиніть Малахова"), він же Люсіндо ("Закохана витівниця"), він же Валерик ("Третя патетична"), він же доцент Київського національного університету театру, кіно, телебачення імені І. Карпенка-Карого.

Почаюємо в продовження теми дисертації Михайла Захаревича про академічний театр і сучасний мультимедійний цифровий світ; про трансформацію моральних цінностей суспільства; про мистецтво та ідеологію; про талант і моральну проституцію митця в совєтські та наші часи. З головним "франківцем" театральної столиці чаюємо о 23.10

Попередній матеріал
"Заробляв на них гроші і морив голодом": фермера звинувачують у знущанні над конями
Наступний матеріал
Пленарне засідання ВР, де мають розглянути зміни до Конституції про курс України на ЄС і НАТО – відео

"ЗА ЧАЙ.СОМ": мандрівна музикантка Ярина Квітка в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": режисер, композитор, продюсер та кліпмейкер Семен Горов в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": російська опозиційна журналістка Анна Домбровська в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": фронтмен "Другої Ріки" Валерій Харчишин в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": відеоблогер Павло Дальнобой в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": актор Євген Бушмакін в ефірі "5 каналу"