Сашко Дерманський
Сашко Дерманський Facebook

"ЗА ЧАЙ.СОМ": письменник, поет, сценарист і викладач Сашко Дерманський в ефірі "5 каналу"

Почаюємо про те, чи є шанс отримати нове читаюче-думаюче покоління; як врятувати дітей від "совкового" спадку батьків; чи треба дітям розповідати про зло й брехню навколишнього світу; у кого більше інфантилізму – у дітей чи "покоління виборців"

Малеча знає нашого нинішнього гостя часами як Сашка Володарського або Назара Діброву. Але то все псевдоніми дитячого письменника Сашка Дерманського. А ще він – поет, сценарист і викладач. І завітає нині на чай.

Був до 2012 року літредактором дитячого журналу "Стежка" . І вів в телевізорі дитячу програму "Маріччин кінозал". Його твори читають школярі в молодшій та середній школі ("Володар макуци, або Пригоди вужа Ониська", "Бабуся оголошує війну", "Корова часу", "Царство Яблукарство", "Танок чугайстра", "Король буків, або Таємниця Смарагдової Книги").

А ще Сашко Дерманський – один із творців сценарію касового фільму "Сторожова застава" за однойменною повістю Володимира Рутківського.

Має чималу колекцію відзнак з різних книжкових конкурсів. Найсвіжіша минулоріч — переможець конкурсу "Книга року ВВС-2018" в номінації "Дитяча книга року ВВС" за книжку "Мері" ( Абабагаламага, 2018).

Чи є шанс отримати нове читаюче-думаюче покоління; як врятувати дітей від "совкового" спадку батьків; чи треба дітям розповідати про зло й брехню навколишнього світу; у кого більше інфантилізму – у дітей чи "покоління виборців". Чаюємо з Сашко Дерманським о 23.10

Попередній матеріал
На першому засіданні Синоду ПЦУ ухвалили низку рішень – подробиці
Наступний матеріал
Оскаржуватимуть: міністр юстиції відреагував на рішення суду щодо Супрун

"ЗА ЧАЙ.СОМ": режисер, композитор, продюсер та кліпмейкер Семен Горов в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": російська опозиційна журналістка Анна Домбровська в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": фронтмен "Другої Ріки" Валерій Харчишин в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": відеоблогер Павло Дальнобой в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": актор Євген Бушмакін в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": кіборг Микола Тихонов "Барін" в ефірі "5 каналу"