Олександр Михед
Олександр Михед Facebook

"ЗА ЧАЙ.СОМ": письменник і культуролог Олександр Михед в ефірі "5 каналу"

Почаюємо про світ реальний та віртуальний; про викривлену картину реальності та шизофренію постінформаційної ери; про точку дотику "совка" з "ерою Ілона Маска" та мистецтво не думати власною головою

Наш нинішній нічний гість шукав (чи знайшов?) відповідь на гібридну загадку сьогодення: "Реальність – це не те, що відбулося. Це те, що показали". Зачаює в нас письменник, культуролог, куратор мистецьких проектів Олександр Михед – автор книги "Бачити, щоб бути побаченим: реаліті-шоу, реаліті-роман та революція онлайн" (2016). Про стріми, реаліті-шоу та маніпулювання свідомістю картинками відео-стріму. А ще він написав чимало інших книг. Приміром книга "Амнезія" (2013) стала базою для "АмнезіЯ project: відкрита платформа" – літературно-мистецького мультимедійного проекту, де Олександр був куратором. І цей проект потрапив у сімку найкращих проектів світу, за версією фестивалю SOUNDOUT! (м. Берлін).

Збірка оповідань "Понтиїзм" (2014), як і психо-трилер "Астра" (2015) потрапили до "довгого списку" премії "Книга року ВВС-2014/2015".

Олександр Михед є співробітником Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України та гідом у центрі сучасного мистецтва PinchukArtCentre (був куратором літературної програми (2010-2012) та літературної програми ГогольFest-у (2013-2014). Він взагалі "синтезатор", який намагається поєднувати літературу – кінематограф – візуальне мистецтво та медійний контент.

Почаюємо з Олександром про світ реальний та віртуальний; про викривлену картину реальності та шизофренію постінформаційної ери; про точку дотику "совка" з "ерою Ілона Маска" та мистецтво не думати власною головою. Чаюємо разом о 23.10

Попередній матеріал
"Час позбутися": Супрун у новій статті розповіла про шкоду вільних радикалів для здоров'я
Наступний матеріал
Ворог тримав під прицілом забороненої зброї 4 населені пункти минулої доби
Loading...

"ЗА ЧАЙ.СОМ": актор Дмитро Ступка в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": мультиінструменталістка, співачка та композиторка Ірина Кульшенко в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": мандрівна музикантка Ярина Квітка в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": режисер, композитор, продюсер та кліпмейкер Семен Горов в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": російська опозиційна журналістка Анна Домбровська в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": фронтмен "Другої Ріки" Валерій Харчишин в ефірі "5 каналу"