Ася Середа-Голдун
Ася Середа-Голдун Facebook

"ЗА ЧАЙ.СОМ": примадонна української оперети Ася Середа-Голдун в ефірі "5 каналу"

Читайте по-русски
Почаюємо про життя в театрі та про реальне життя нині, яке театр; чому фарс довкола стає нормою і як тоді правильно сміятися; чи можемо породити щось оригінальне, окрім наслідування класичного Бродвею і що таке "модерна оперета"

Нині продовжимо музичне чаювання. Цього разу в нас заслужена артистка музичної комедії, солістка-вокалістка Київського театру оперети Ася Середа-Голдун.

Музичну школу закінчила на Далекому Сході Росії, а потім вже в Україні – музучилище імені Л. Ревуцького в Чернігові (фортепіано) та Одеську національну музичну академію імені А. В. Нежданової (оперний спів). Але з 2003 року – саме в опереті. А оскільки столична оперета є майданчиком постійного експерименту й розвитку, то окрім "класичної" оперети Ася Середа-Голдун співає та грає і в мюзиклах, і в складному "ф'южні" з оперети та психологічного фарсу ("Під небом синім" за Девідом Елдріджем), і в оновлених "За двома зайцями" і в рок-опері, і у фарс-комедіях, і навіть у моновиставі ("Любовна одповідь чоловікові, який сидить у кріслі" за Габрієль Гарсією Маркесом).

Про життя в театрі та про реальне життя нині, яке театр; чому фарс довкола стає нормою і як тоді правильно сміятися; чи можемо породити щось оригінальне, окрім наслідування класичного Бродвею і що таке "модерна оперета" – чаюємо з примадонною української оперети Асею Середою-Голдун, як зазвичай, о 23:10.

Попередній матеріал
Особливість, а не вирок: у Києві влаштували показ мод для дітей із "синдромом Д"
Наступний матеріал
У Києві водій маршрутного автобуса збив трьох пішоходів на переході: люди влаштували самосуд – відео
Loading...

"ЗА ЧАЙ.СОМ": директор Google Україна Дмитро Шоломко в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": режисер театру і кіно Максим Голенко в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": гід, фотомодель і блогерка Хельга Топольська в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": художник Сергій Коляда в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": фронтмен групи "СКАЙ" Олег Собчук в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": розвідниця штурмової групи батальйону "Айдар" Андріана Сусак на "5 каналі"