Христина Соловій
Христина Соловій Facebook

"ЗА ЧАЙ.СОМ": співачка, авторка-виконавиця пісень та музикант Христина Соловій в ефірі "5 каналу"

Читайте по-русски
Почаюємо про нові голоси музичної країни і що таке бути собою в дикому столичному шоу-бізі; про цінності її покоління та життєві принципи; чи можлива гармонія між прекрасним та огидним, себто про час, у якому живемо

І трошки статистики. Якщо нас зараз 42 мільйони, то вже більш як половина населення (23,5 млн – себто кожен другий) послухали й подивилися на YouTube-і виднограй до її пісні "Тримай". Христина Соловій нині до нас загляне на нічний чай.

Ще у 2016 році Христина Соловій отримала щорічну музичну нагороду серед профі "YUNA" (Yearly Ukrainian National Awards) за цю пісню в категорії "Найкращий відеокліп".

6 років тому дівчину з Дрогобича знали у Львові як співочу студентку Львівського університету, яка ось уже три роки тусується з дідусями/бабусями в хорі "Лемковина". Що й не дивно – Христина походить з родини хорових диригентів. З дитинства чула й співала лемківських народних пісень. І саме "лемківським голосом країни" Христина стала в одномить – у 2013 році на телевізійному пісенному конкурсі "Голос країни-2013". Під продюсуванням Святослава Вакарчука музичні справи рухалися швидко.

У фонотеці два студійних альбоми "Жива вода" (2015) та "Любий друг" (2018) та повноцінний всеукраїнський концертний тур. У Христини нова група музикантів-однодумців. Вона – сама собі автор та студійний продюсер (раніше – у співпраці з саундпродюсером Мілошем Єлічем (Океан Ельзи).

Про нові голоси музичної країни і що таке бути собою в дикому столичному шоу-бізі; про цінності її покоління та життєві принципи; чи можлива гармонія між прекрасним та огидним, себто про час, у якому живемо, почаюємо з Христиною Соловій нині о 23:10

P.S. А поки – дрібочку прекрасного:

 

Попередній матеріал
Ще не вільні, але вже щасливі: як до України з "ЛНР" повернулися 60 ув'язнених
Наступний матеріал
"Завжди був прикладом": у Дніпрі провели в останню путь 28-річного бійця Віктора Грабара
Loading...