Максим Голенко
Максим Голенко Facebook

"ЗА ЧАЙ.СОМ": режисер театру і кіно Максим Голенко в ефірі "5 каналу"

Читайте по-русски
Почаюємо про терапію почуттями та стимулювання емоційного думання глядачів; про вічне шарахання українців у важкі часи між емоційним та раціональним; про спроби втекти від реальності і невдалі експерименти над своєю історією

Тиждень чаювань розпочнемо в компанії з режисером теару і кіно. І не просто – режисером, а як сказано в афіші вистави-горору "Афродизіак": режисером — майстром епатажу та театрального трешу Максимом Голенком.

Уродженець Миколаєва, випускник Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. Карпенко-Карого. З 2006 по 2018 рік створив понад 30 вистав у державних та недержавних театрах в різних містах України: Миколаїв, Рівне, Коломия, Одеса, Луганськ, Київ, Магдебург (Німеччина – Theater Magdeburg).

Театральний критик Олег Вергеліс так пише про "Максим Голенко — найрезультативніший режисер драматичного театру — за кількістю постановок і часто їхньою якістю. У Києві — експериментальний "Афродизіак" (на арені цирку), "Віталік" (де завгодно). У Херсоні — "Хазяїн" І.Карпенка-Карого. В Івано-Франківську — "Тіль Уленшпігель" за мотивами Г.Горіна".

Максим Голенко – головний режисер та художній керівник незалежного та прогресивного "Дикого театру" з моменту його створення (2015).

Оскільки вистави "Дикого театру" завжди гостросоціальні, провокуючі та часами радикальні, то й почаюємо з Максимом Голенком про терапію почуттями та стимулювання емоційного думання глядачів; про вічне шарахання українців у важкі часи між емоційним та раціональним; про спроби втекти від реальності і невдалі експерименти над своєю історією; про багатоповерховий театр нашого суспільства від black comedy до tragédie і в зворотньому напрямку.

Зустрічаємося з "диким" режисером Максимом Голенком о 23:10

Попередній матеріал
У пологовому будинку Сум виявили хвору на кір породіллю – вперше за 20 років
Наступний матеріал
Другий день реконструкції Шулявки: роздратовані кияни та невпевнені будівельники
Loading...

"ЗА ЧАЙ.СОМ": гід, фотомодель і блогерка Хельга Топольська в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": художник Сергій Коляда в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": фронтмен групи "СКАЙ" Олег Собчук в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": експерт ринку праці та блогер Сергій Марченко в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": актриса Лариса Кадочникова в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": фінансовий журналіст Андрій Яніцький в ефірі "5 каналу"