Актор і кінопродюсер Олег Щербина
Актор і кінопродюсер Олег Щербина Facebook

"ЗА ЧАЙ.СОМ": актор і кінопродюсер Олег Щербина в ефірі "5 каналу"

Читайте по-русски
Про невідому власну історію та про украдені імена; як повернути своє і чи існують кордони для геніїв; про українські кіноісторії, які цікаві світу; якими нас бачать і якими ми хочемо здаватися в очах європейців

Нині чаюватимемо з актором, а найбільше – кінопродюсером Олегом Щербиною. Він – член Української кіноакадемії. Співзасновник та голова правління продюсерського центру Fresh Production Group.

Свій професійний акторський дебют Олег Щербина відраховує ще з совєтського фільму "Нас водила молодість" у 1986 році, де він зіграв юнармійця Ваську Костінова, який допомагає Красной армії.

А нещодавно був презентований документальний фільм "Малевич. Народжений в Україні" (Україна-Італія).
Між цими творчими подіями в житті Олега Щербини було понад тридцять кіноробіт. Але з початку 2000-их Олег Щербина займається кінопродюсуванням (фільми "Жіночі сльози", "Квартет для двох", "Мій принц", "Таємниця "Святого Патрика", "Гра в солдатики", "Маша і море", "Сьомий пелюсток", "Ґудзик", "Учитель музики", "Осінні квіти") і ще чимало. З документалістики – "Хата при дорозі" до кіноальманаху "Україно, goodbye!" та фільм "КРИМ. Вкрадений півострів".

Серед останніх знакових кіноробіт, які отримали і призи, і схвальну критику – фільм "Слово", спільний українсько-італійський фільм "Izi" (увійшов у TOP-10 найкращих картин 2017-го року в Італії) та, можливо, наймасштабніша ко-продукція "Урсус" (виробництво України, Грузії, Болгарії та Німеччини), де співпродюсером був Олег Щербина.

Про невідому власну історію та про украдені імена; як повернути своє і чи існують кордони для геніїв; про українські кіноісторії, які цікаві світу; якими нас бачать і якими ми хочемо здаватися в очах європейців. Чаюємо з Олегом Щербиною як завжди о 23:10.

Попередній матеріал
"Спонтанно вчилися воювати": спогади добровольців про перші дні на фронті
Наступний матеріал
У двох мечетях Нової Зеландії відкрили стрілянину: кілька десятків загиблих і поранених
Loading...

"ЗА ЧАЙ.СОМ": фронтмен групи "СКАЙ" Олег Собчук в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": розвідниця штурмової групи батальйону "Айдар" Андріана Сусак на "5 каналі"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": експерт ринку праці та блогер Сергій Марченко в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": фінансовий журналіст Андрій Яніцький в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": режисер, сценарист і письменник Роман Бондарчук в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": оператор та волонтер Сергій Тахмазов в ефірі "5 каналу"