Демонтаж Шулявського шляхопроводу
Демонтаж Шулявського шляхопроводу 5 канал

Другий день реконструкції Шулявки: роздратовані кияни та невпевнені будівельники

Читайте по-русски
Демонтувати старий міст мають упродовж двох тижнів. Зводити нову розв'язку почнуть у квітні

В столиці другий день реконструюють Шулявський міст. Ремонтники почали розбирати стару конструкцію. Новий міст розпочнуть будувати вже наступного місяця. Не минулося без троллінгу – старий міст завів собі сторінку в Instagram. Тепер пише, що "хвилюється" і має відчуття, начебто помирає. Невеселі думки і в столичних водіїв, яким їхати в бік Шулявки. Вже з понеділка біля шляхопроводу утворилися масштабні затори.

Цієї ночі Шулявський міст почали розбирати. Тепер містяни, які раніше користувалися шляхопроводом, змушені спускатися до підземки та шукати об'їзні маршрути. Антон – один із тих, хто їхав сьогодні на роботу удвічі довше, ніж зазвичай.

"Це головна дорога. Через неї багато машин їздить. Там же за планом вони повинні були руйнувати цю будівлю. Мені здається, треба було спочатку зруйнувати будівлю. На це піде щонайменше десь 3 місяці, і ці 3 місяці люди нормально могли на роботу добиратися", – розмірковує киянин.

Через демонтаж аварійного мосту невдоволені і столичні водії. Переконані – у місті й так вистачало заторів, тепер проїхати буде ще складніше. Утім, визнають, що цього ранку клопоту ще не мали. Кажуть – транспорту таки поменшало. А от водії наземного громадського транспорту бідкаються, що через реконструкцію розв'язки пасажирів поменшало і розвертатися геть незручно.

Демонтувати старий міст мають упродовж двох тижнів. Зводити нову розв'язку почнуть у квітні. Проте будівельники не впевнені, чи встигнуть завершити її за 17 місяців, як це зазначено у проекті.

Саму ж розв'язку планують зробити у вигляді неповної конюшини з трьома з'їздами. Вартість проекту – близько 1 млрд грн. У Київській адміністрації додають – роботи здійснюють таким чином, щоби у подальшому була можливість для інших інженерних рішень. За цей час планують облаштувати розв'язку для водіїв, зелену зону та велодоріжки. А поки що містянам треба зачекати і продумати шляхи об'їзду.

Валерія Павленко та Анна Несевра, "5 канал"

ДТП у Києві: на Шулявському мосту сталася потрійна автотроща – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"ЗА ЧАЙ.СОМ": режисер театру і кіно Максим Голенко в ефірі "5 каналу"
Наступний матеріал
Інспекція початку будівництва нових станцій гілки метро на Винорадар за участі Порошенка і Кличка – відео
Loading...

Кабмін виділить столиці 400 млн грн на будівництво метро на Виноградар і ще один проект

Стало відомо, коли в Києві відкриють міст, який з'єднає Володимирську гірку й Арку дружби народів

Заміна аварійного Шулявського мосту: подробиці представленого проекту й зауваження активістів

На Житомирщині повінь ущент зруйнувала міст – відео

Столичний довгобуд: як будівництво Подільського мосту вплине на решту мостів

У Києві обмежують рух Північним і Південним мостами