Шулявський міст

"Я хвилююся": Шулявський міст "завів" собі сторінку в Instagram

Instagram / shuliavskiimost

У Києві почали демонтаж Шулявського шляхопроводу, який одразу ж отримав свою сторінку в соцмережі

У столичного Шулявського шляхопроводу, яким раніше повністю перекрили рух через реконструкцію, з'явилася особиста сторінка в Instagram.

"Сьогодні вночі мене почали розбирати. Я хвилююся", – йдеться у першому пості, датованому 17 березня.

Згодом був опублікований і другий пост, в якому міст "розповів, що з нього вже зняли верхній шар асфальту".

"З мене зняли шар асфальту. Напевно, турботливі люди не хочуть, щоб мені було спекотно в такий сонячний весняний день", – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв 5.UA, у Києві розпочалася реконструкція Шулявського шляхопроводу. Рух транспорту на час реконструкції Шулявського мосту організовано прилеглими вулицями. Так, на шляхах об’їзду передбачено організацію одностороннього руху автомобільного транспорту, а саме: вулиця Антона Цедіка (до перетину з вулицею Петра Нестерова) та вулиця Петра Нестерова будуть переведені в режим одностороннього руху; вулиця Гарматна (до перетину з вулицею Виборзькою) та вулиця Виборзька також будуть переведені в режим одностороннього руху. Громадський транспорт з 17 березня на час реконструкції Шулявського шляхопроводу змінить свою роботу, в тому числі маршрутні таксі.  У Києві 18 серпня 2018 року було перекрито з’їзди з Шулявського шляхопроводу у зв’язку з початком реконструкції розв’язки. Реконструкція триватиме близько 1,5 роки, вартість робіт – 830 млн грн.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ