Реконструкція Шулявського шляхопроводу
Реконструкція Шулявського шляхопроводу 5 канал

Шулявський міст перекрили на реконструкцію – перша реакція водіїв

Читайте по-русски
За оцінками фахівців, наново звести Шулявський міст вдасться за 1,5 року

Столичний Шулявський міст перекрили на реконструкцію. Відсьогодні шляхопроводом не проїдеш. Нині на ній працює з десяток ремонтників та спецтехніка, передає "5 канал".

Ремонтні бригади демонтують контактну мережу, освітлення та знімають асфальто-бетонне покриття. Уже в квітні почнуть розбирати конструкції мосту над проїзною частиною проспекту Перемоги. У той час рух проспектом не закриватимуть, лише частково обмежать проїзд.

Новий шляхопровід розпочнуть будувати наступного місяця. За планом реконструкції, на мосту будуть велосипедні доріжки, а біля заводу "Більшовик" зведуть нову частину транспортної розв'язки.

Загальна вартість проекту становить близько 1 мільярда гривень. За оцінками фахівців, наново звести Шулявський міст вдасться за 17 місяців.

"Хай перекривають, нехай роблять. Я думаю, що від цього нічого суттєво не зміниться. Кожного дня, кожного ранку все місто стоїть. Я думаю, що якщо десь більше стоятиме, нічого страшного. А коли вже буде нормальний міст, ним можна буде проїжджати, а не пробиратися", – переконаний столичний водій Олександр.

"Звичайно, буде важко їздити, але його треба буде ремонтувати. Там традиційний затор кожен день. Це така магістраль, що якщо її перекриють, буде дуже складно, але воно того варте", – додає ще один керманич Андрій.

Дивіться також фотогалерею: 

У Києві "втомився" Шулявський міст – фото обвалу частини шляхопроводу

/
Шулявський міст обвалився
/
Шулявський міст обвалився
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Реабілітаційний бокс і сліп-терапі: розробки юних українських науковців вразили журі Diamond challenge
Наступний матеріал
"Час.Підсумки тижня" з Віталієм Гайдукевичем – відео
Loading...