Подільсько-Воскресенський міст
Подільсько-Воскресенський міст 5 канал

Столичний довгобуд: як будівництво Подільського мосту вплине на решту мостів

Завершення проекту дасть змогу підвищити середню швидкість руху на мостах Метро, Патона й Північному на 20%

Зведення Подільського мостового переходу дасть змогу значно розвантажити Північний міст (кол. Московський). За підрахунками фахівців, йдеться про 22% транспортного потоку. Про таке розповів експерт у галузі транспорту Сергій Петрик, передає видання "Сегодня". 

За словами фахівця, розвантажити за рахунок нового мостового переходу вдасться також міст Метро (орієнтовно на 28%) і міст Патона (15%). Дещо зменшиться інтенсивність руху і на Дарницькому мостовому переході, а також на Південному мості.

Завдяки цьому стане можливою збільшення середньої швидкості руху по мостам Метро, Патона та Північному (до 20%), тож проїхати їх вдасться значно швидше, аніж раніше. При цьому мешканцям житлових масивів Троєщина та Воскресенка знадобиться близько 40 хвилин, аби дістатися середмістя столиці – Хрещатика. 

"Ці дані отримані в результаті поновлення транспортної моделі Києва, в якій тепер уперше промоделювали вплив Подільського мостового переходу з лівобережних і правобережних підходів до нього на вуличну мережу міста ", – пояснив Сергій Петрик.

Дивіться також фотогалерею: 

Після року реалізації: київський "Міст закоханих" засяяв новими барвами – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Російсько-терористичні війська обстріляли житловий будинок у Зайцевому
Наступний матеріал
Діє за принципом "троянського коня": науковці випробували нові ліки проти раку
Loading...