Галина "Перлинко" Клемпоуз
Галина "Перлинко" Клемпоуз Facebook

"ЗА ЧАЙ.СОМ": аеророзвідниця першої штурмової роти ДУК ПС Галина "Перлинка" Клемпоуз на "5 каналі"

Читайте по-русски
Чим відрізняється картина світу мешканців рідної Рівненщини та прифронтових містечок на сході країни; яким має бути спільний знаменник і що робити з "руссомірцями" та колаборантами; чому її одногрупники-харків'яни стали "латентними сєпарами"

У 2016 році студентка Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого приїхала як волонтер на фронт, на гарячу тоді Світлодарську дугу і... залишилася та підписала контракт ЗСУ. Першою рідною стала 54 ОМБр. Їй тоді було 20.

Нині Галина Клемпоуз (позивний "Перлинка") – солдат запасу. А ще Галина Клемпоуз – аеророзвідниця першої штурмової роти ДУК ПС. А раніше був ще 46-й батальйон, де "Перлинка" спочатку була гранатометником, згодом – санінструктором. А потім в її руки потрапив квадрокоптер від волонтерів, і почалися бойові вильоти.

Чим відрізняється картина світу мешканців рідної Рівненщини та прифронтових містечок на сході країни; яким має бути спільний знаменник і що робити з "руссомірцями" та колаборантами; чому її одногрупники-харків'яни стали "латентними сєпарами"; до чого готові ветерани Другої російсько-української. Про це й про інше з Галиною "Перлинкою" Клемпоуз чаюємо о 23:10.

Попередній матеріал
З України видворять журналістку, яка працює на пропагандиста Кисельова
Наступний матеріал
Через слизьку дорогу на трасі біля Києва зіткнулося 20 авто – відео
Loading...