Реформа харчування в ЗСУ
Реформа харчування в ЗСУ 5 канал

"Буде бардак": реформа харчування ЗСУ в умовах карантину знову під загрозою – що цього разу

Читайте по-русски
Тим часом перші проблеми з аутсорсерами вже виникли. Вони відмовляються працювати в умовах епідемії

Допомогти військовим частинам, якщо будуть проблеми з харчуванням особового складу через епідемію коронавірусу. З таким проханням до керівників областей та Києва звернувся Офіс президента. Кажуть, проблеми можуть виникнути через затримку підписання контрактів із компаніями-постачальниками. Водночас усі бойові військові частини вже перейшли на нову систему харчування, а от що ж буде з іншими частинами ЗСУ і як карантин вже впливає на забезпечення армії, знає кореспондентка"5-го" Ірина Шевченко.

Першого березня Міністерство оборони відзвітувало про перехід усіх бойових частин на нову систему харчування за каталогом. Готують бійцям армійські кухарі, а не сторонні люди. Їжа більш якісна та різноманітна. А ось решта військових частин залишаються на старій системі аутсорсу. Аутсорсери це цивільні компанії, які забезпечують повний цикл від закупівлі продуктів до роздачі їжі. В умовах війни ця схема виявилася недієздатною, розповідає Діана Петреня, яка відповідала за впровадження реформи.

"Це все ті ж компанії, які з початку аутсорсу годували нашу армію по одній і тій же схемі. Природно, за ці роки, оскільки вони є монополістами, оскільки у них не було конкуренції взагалі ніякої, вони розбалувалися", – каже керівник проєкту "Реформи харчування ЗСУ" (2015-2019) Діана Петреня.

Знизилася якість харчування, пояснює Діана. Також цивільні відмовлялися їхати на передові позиції. Тож у 2015 році взялися за реформування. Розробили каталог із 406 найменуваннями продуктів, підготували кухарів, закупили обладнання для приготування їжі. До кінця 2019 року всі частини ЗСУ планували перевести на нову систему.

"Залишилося закупити комп'ютери, видати начпродам і ввести штатні одиниці. І ось тут у нас почалася проблема. Штатні одиниці вводяться директивою НГШ. НГШ відмовився це робити", – розповіла жінка.

Ідеться про нового начальника Генштабу Руслана Хомчака. Штатні одиниці це персонал, який чистить картоплю, миє посуд, виконує іншу роботу, що не входить в обов'язки кухаря. У Міноборони заявляють, вільних посад в армії немає.

"Цей штат складає декілька тисяч осіб. У військах, на цю мить, в умовах збройного протистояння, відсутня можливість виділяти таку кількість штатних посад для сфери обслуговування", зазначила прессекретарка Світлана Павловська.

Екскерівник проєкту реформи харчування сумнівається в об'єктивності цієї інформації.

"Я вважаю, що тут Генеральний штаб сильно лукавить. Тому що на момент, коли було прийнято рішення про перехід всіх військових частин, ці посади були", – переконує Діана Петреня.

Тож зараз бойові частини харчуватимуться за новою системою, інші по аутсорсу. Можуть виникнути ризики, каже Діана.

"Це несуміщення двох систем. У них є переміщення. У нас іноді бойові частини приходять на полігони. І тут йде несуміщення, за паперами, по всьому. Буде бардак", – запевняє екскерівниця проєкту.

Тим часом перші проблеми з аутсорсерами вже виникли. Вони відмовляються працювати в умовах епідемії.

"Ми, на жаль, вимушені констатувати факт відмови деяких суб'єктів господарювання в рамках аутсорсингу від укладання з нами контрактів. Це пояснюється карантином. Люди елементарно бояться", зауважила прессекретарка Міноборони.

Тому Міноборони просить внести зміни до законодавства і дозволити продовжити на 2020 рік договори з аутсорсерами, які діяли у 2019 році.

Ірина Шевченко, Михайло Третяк, "5-й канал"

Попередній матеріал
Віталій Кличко щодо ситуації в Києві в умовах карантину – брифінг
Наступний матеріал
У Києві кількість інфікованих коронавірусом зросла до 40 осіб – Кличко
Loading...

МОЗ рекомендує обмежити роботу громадського харчування через COVID-19

"Навігатор по етикетках": як львівських школярів вчать здоровому харчуванню – сюжет

Чверть шкільних раціонів не відповідає нормам – Держпродспоживслужба

Різдвяна кутя: скільки коштує головна страва Святвечора на київських ринках

Стрес і головний біль: коли чекати на магнітні бурі в жовтні – дати

"Через неповноцінне харчування гине більше людей, ніж від куріння" – Супрун розповіла, як "налагодити контакт" із їжею