Харчування українських військових
Харчування українських військових Facebook / Петро Порошенко

Переведення ЗСУ на нову систему харчування: суд розблокував рішення Міноборони

  Читайте по-русски
  Таке рішення суд ухвалив ще 11 грудня

  Шостий апеляційний адміністративний суд розблокував дію наказу Міноборони України про переведення військових частин на нову систему харчування.

  "11 грудня Шостий апеляційний адміністративний суд ухвалив постанову у справі, яка скасовує ухвалу Окружного адміністративного суду міста Києва від 02.08.2018 про відмову у скасуванні заходів забезпечення позову, а також скасовує заходи забезпечення адміністративного позову, встановлені ухвалою суду 16.07.2019", – пише прес-служба Міноборони у Facebook у понеділок.

  В оборонному відомстві зазначають, що предметом спору у цій справі є визнання протиправним і недійсним наказу Міноборони від 4 березня 2019 року № 90 "Про перехід військових частин (установ, закладів) Збройних сил України на систему продовольчого забезпечення із застосуванням каталогу продуктів харчування у 2019 році".

  "В обґрунтування позовних вимог позивач наголошує, що зазначений вище наказ Міністерства оборони України містить ознаки регуляторного акта та регулює адміністративні відносини між Міністерством оборони України як органом державної влади та господарюючими суб’єктами, як наслідок (на думку позивача) підлягає скасуванню, оскільки ухвалений із порушенням відповідної процедури (необхідної для регуляторних актів)", – нагадали у прес-службі міністерства.

  Нагадаємо, наприкінці липня 2019 року Окружний адміністративний суд Києва скасував наказ оборонного відомства щодо реформування харчування військовослужбовців відповідно до стандартів НАТО.

  Як повідомляв 5.UA, Збройні сили України розпочали перехід на нову систему харчування за каталогом у 2018 році. Набір продуктів було збільшено з 30 до 400 одиниць, а рівень і якість харчування військовослужбовців значно поліпшився. Станом на липень 50% військовослужбовців ЗСУ перейшли на нову систему харчування за каталогом. Переведення 100% особового складу ЗСУ на цю систему планується до кінця 2019 року. Зазначалося, що західна Військово-морська база ВМС ЗС України повністю перейшла на нову систему харчування, згідно з якою військова частина сама закуповує продовольство.

  Попередній матеріал
  Останній пленарний тиждень у 2019-му: що Рада планує розглянути (оновлено)
  Наступний матеріал
  Гривня пробила стелю: курс національної валюти перевершив чотирирічний максимум
  Loading...

  Стрес і головний біль: коли чекати на магнітні бурі в жовтні – дати

  Київ доєднався до Всесвітнього тижня грудного вигодовування – що це означає

  Скасування реформи харчування в ЗСУ: Міноборони оскаржить рішення – включення

  Спалах кишкової інфекції: на Волині під час святкування в кафе отруїлося 13 людей

  "Шведський стіл" у шкільній їдальні: як реформують харчування дітей – сюжет

  Щоб обід був смачним, а тарілки без недоїдків: як тестують "шведський стіл" у школах Києва